Nie mogę zamknąć bagażnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Longer_SDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 15, 2009 21:12
Lokalizacja: Jędrzejów
Kontakt:

Nie mogę zamknąć bagażnika

Post autor: Longer_SDI » czw kwie 01, 2010 02:17

Witam wszystkich. Mam problem z zamknięciem klapy bagażnika w moim golfie. Otwarłem bagażnik normalnie, z kluczyka. Jak chce zamknąć to tak jakby deske podłozyc pod klape - nie chu-chu ;/ Klapa po prostu odbija sie od zamka. Próbowałem jakoś śrubokrętem ten "cycek" przestawic przy otwartej zeby jakos zablokować ale nie da sie. O co kaman ?? Szukałem w szukajce ale znalazlem glownie problemy z otwieraniem itp a nie to o co mi chodzi wiec sorry jesli juz cos takiego gdzies jest. bardsyo plis o odp bo musze to jutro do południa zrobic.
Ostatnio zmieniony czw kwie 01, 2010 09:29 przez Longer_SDI, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Post autor: szawełło » czw kwie 01, 2010 15:16

Siłowniczek klapy zablokowany w pozycji OTWARCIA rozebrać tył wyciągnąć siłowniczek wyczyścić :bigok: a spryskiwacz na wycieraczce stoi w miejscu czy obraca się z wycieraczką ? Ma stać w miejscu po uruchomieniu wycieraczki - jeżeli się obraca z wycieraczką masz uszkodzony i płyn wylewa ci się na zamek i siłowniczek klapy i podejrzewam ze masz zabrudzony - zaklejony zablokowany siłowniczek i trzyma ci klapę :crazy: :bigok:


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
Longer_SDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 15, 2009 21:12
Lokalizacja: Jędrzejów
Kontakt:

Post autor: Longer_SDI » czw kwie 01, 2010 22:43

Już wyczyściłem i wszystko ok. A wycieraczka mi nie działa więc może jest tak jak napisałeś. A takie pytanie jeszcze mam odnośnie centralnego bo tez nie dalem rady znaleźć: jak zamykam drzwi (kierowcy) kluczykiem to nie zamyka pozostałych tylko musze zamknąć tym przyciskiem kolo przełączników szyb itp, a otwiera normalnie kluczykiem wszystkie.



Awatar użytkownika
$iwy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 17:36
Lokalizacja: Prudnik (Opolskie)

Post autor: $iwy » pt kwie 02, 2010 07:51

To też może być od tylniego zamka.Szwagra teściu tak miał i też było to spowodowane spryskiwaczem bagażnika...
Podłącz pod Vaga i będziesz wiedział wsio :)



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Post autor: szawełło » pt kwie 02, 2010 19:25

Longer_SDI pisze:jak zamykam drzwi (kierowcy) kluczykiem to nie zamyka pozostałych
w tym wypadku nie pomogę założ nowy temat :bigok:


Ba.........................

;)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 497 gości