Da sie kupic przewody paliwowe ? silnik 1.8 ke-jet

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Da sie kupic przewody paliwowe ? silnik 1.8 ke-jet

Post autor: esio10 » śr mar 31, 2010 21:49

Witam , chcialem zapytac czy idzie zakupic przewody paliwowe a wlasciwie to w mojej jetce mam 2 pompy paliowe jedna w zbiorniku paliwa , druga kolo tylnego prawego kola wraz z filtrem paliwa i akumulatorem cisnienia paliwa sie znajduje , mam ostatnio problemy z odpalaniem na benzynie stad chcialem sprawdzic czy pompy są ok, mialem problem z odkreceniem przewody paliwowego z pompy co jest z filtrem, zapodaje link jak ona wyglada :
http://allegro.pl/item974650194.html

i nie umialem odkrecic nakretki z tego sztywnego przewody paliwowego i mi sie on wygiął i rozszczelnił . i teraz poszukuje czy skoro idzie zakupic pompe , to czy idzie i gdzie znalesc mozliwosc zakupienia przewodu :)



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » śr mar 31, 2010 22:03

przewody paliwowe powinieneś dostać w każdym sklepie motoryzacyjnym, ostatnio brat wymieniał je w mazdzie 323f '89 i kupił bez problemu w zwykłym sklepie, jak nie będą mieli na stanie to zamówią z hurtowni


Obrazek

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » śr mar 31, 2010 22:19

Lukasz_mk2 pisze:przewody paliwowe powinieneś dostać w każdym sklepie motoryzacyjnym, ostatnio brat wymieniał je w mazdzie 323f '89 i kupił bez problemu w zwykłym sklepie, jak nie będą mieli na stanie to zamówią z hurtowni
pytam, gdyz na allegro takiego przewodu wogole nie widze , a na stronce IC tez nie widac



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » śr mar 31, 2010 22:20

Przewody paliwowe gumowe idzie kupić na metry prawie w każdym sklepie motoryzacyjnym :)
no chyba że chodzi Ci o plastikowe :) to tego nie wiem gdzie kupić ...
Ostatnio zmieniony śr mar 31, 2010 22:20 przez Fox_00, łącznie zmieniany 1 raz.



esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » śr mar 31, 2010 22:27

Fox_00 pisze:Przewody paliwowe gumowe idzie kupić na metry prawie w każdym sklepie motoryzacyjnym :)
no chyba że chodzi Ci o plastikowe :) to tego nie wiem gdzie kupić ...
przewod paliwowy który poszukuje jest pół gumowy pół sztywny a wiec czesc srodkowa przwdodu jest elastyczka a czesc poczatkowa jest z sztywnego przewodu stalowego , zakonczona takim metalowym oczkiem ( pierscieniem ) ktory naklada sie na gwint pompy paliwa i zakreca specjalną nakretką , drugi koniec tez jest sztywny i wyposazony jest w nakretke która sie wkreca na akumulator cisnienia paliwa chyba



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » śr mar 31, 2010 22:31

a no z takim czymś jest ciężej... są firmy które nabijają końcówki metalowe itp na węże hydrauliczne i podciśnieniowe... ale czy tak ogólnie gdzieś poza takimi firmami da radę to kupić to niestety nie wiem :( albo ASO albo jakieś szroty pozostają ...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości