Ogrzewanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kropek83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 20, 2009 00:38
Lokalizacja: Wrocław

Ogrzewanie

Post autor: kropek83 » pn mar 29, 2010 23:10

Witam
Posiadam golfika MK4
Mam problem od dłuższego czasu z ogrzewaniem.
Teraz jak byla zima to mi to nie przeszkadzalo bo potrzebowalem ciepla nie zimna :helm:
Niestety teraz sie cieplo sie robi a zimna nie ma :foch:
Na poczatku myslem ze padla klimatyzjacja, bylem u fachowca i powiedzial ze wszystko jest ok i prawdopodobnie silniczek od zapadek cieple zimne powietrze sie zepsol
Teraz mam tak ze jak auto stoi to jakims cudem mam nawiew zimnego powietrza niestety jak se tylko rozpedze mocniej lub dam nawiem mocniejszy to slysze stukniecie w srodkowej czescie deski rozdzielczej i leci cieple powietrze ktorego nie da sie juz wyłaczyc.

Mam pytani czy wie jak sie dostać do tego silniczka bo slyszelm ze w pasacie B4 trzeba zdjac cala deske rozdzielcza :grrr:
Prosze o rady lub inne pomysly co to moze byc
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
mara_010
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 763
Rejestracja: pt sty 29, 2010 19:42
Lokalizacja: SuVA(G)łki BIEGUN
Kontakt:

Post autor: mara_010 » pn mar 29, 2010 23:21

nie wime jak u ciebie ale ja tez tak slyszalem ze bez zdjecia deski to nic nie zrobisz :) dobrych pare godzin trzeba sie nameczyc :)


Ruda jest moja :) Zapraszam do tematu :

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=481691

kropek83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 20, 2009 00:38
Lokalizacja: Wrocław

MK4 - Klimatyzacja

Post autor: kropek83 » śr kwie 07, 2010 13:12

Witam
Posiadam golfika MK4
Mam problem od dłuższego czasu z ogrzewaniem.
Teraz jak byla zima to mi to nie przeszkadzalo bo potrzebowalem ciepla nie zimna :helm:
Niestety teraz sie cieplo sie robi a zimna nie ma :foch:
Na poczatku myslem ze padla klimatyzjacja, bylem u fachowca i powiedzial ze wszystko jest ok i prawdopodobnie silniczek od zapadek cieple zimne powietrze sie zepsol
Teraz mam tak ze jak auto stoi to jakims cudem mam nawiew zimnego powietrza niestety jak se tylko rozpedze mocniej lub dam nawiem mocniejszy to slysze stukniecie w srodkowej czescie deski rozdzielczej i leci cieple powietrze ktorego nie da sie juz wyłaczyc.

Mam pytani czy wie jak sie dostać do tego silniczka bo slyszelm ze w pasacie B4 trzeba zdjac cala deske rozdzielcza :grrr:
Prosze o rady lub inne pomysly co to moze byc
Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 446 gości