Problem, wskazówki z podłaczeniem elektrycznych lusterek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zAwAdA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr mar 25, 2009 00:13
Lokalizacja: Jaworzno

Problem, wskazówki z podłaczeniem elektrycznych lusterek

Post autor: zAwAdA » sob mar 27, 2010 00:45

Witam

Zabrałem się za montaż elektrycznych luster, skompletowałem wszystkie potrzebne elementy. I dziś chciałem to zmontować, i moje pytanie.

Z wiązki która idzie pod deska rozdzielcza z lusterek w stronę skrzynki mam 3 kabelki: biały - podłączyłem do zwisającej białej wtyczki, kabelek czarno-biały z zielona wtyczką włożyłem w skrzynce w zielone gniazdko. A zielono-szary kabel z szarą wtyczką niestety nie rozszyfrowałem gdzie mam podłaczyć (tyle wiem że ten kabel jest od podświetlenia panelu).

Kolejny problem to taki że brakuje mi masy, nie mam żadnej wtyczki od tych białych gniazd przy karoserii koło drzwi (a pewnie powinien gdzieś wychodzić do auta kabelek kolory brązowego. Myślałem żeby coś dorobić i do karoserii kabelek puścić ale z drugiej strony chciałem żeby to było jak w oryginale. Może zna ktoś z Was ten temat??

Jeżeli poratowałby ktoś zdjęciem albo dokładną instrukcją montażu lusterek to byłoby super...

Pozdro...



Awatar użytkownika
maestropl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 21:52
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: maestropl » sob mar 27, 2010 20:48

Podłącze sie pod temat.
Mam zamiar założyć elektryczne lusterka. Golf mk3 '97. Mam całą instalacje z pod deski z wersji z elektryką szyb i lusterek. Bede także dokładał elektrykę szyb z tego dawcy ale o szybach już wiem wszystko po za tym gdzie podpiac sygnał od komfortu ale mniejsza oto. Która kostka i co bebeszyć z instalacji żeby wpiąć do siebie od lusterek? :)
Ostatnio zmieniony sob mar 27, 2010 20:49 przez maestropl, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości