Sterownik centralnego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Sterownik centralnego

Post autor: K@mil_mk3 » czw mar 25, 2010 21:10

Witam.
Stoje przed wyborem sterownika zamka centralnego (pilot) do mojego Golfika :D

Mam w golfie moduł domykania szyb (kluczyk)...

Chcialbym aby moj sterownik przy zamykaniu Golfika zamykał mi szybki + moze dac mi sygnał swietlny (Kierunki)

Moje pytanie jest takie jakiej firmy polecacie sterownik :D Chodzi mi o pilot jakis fajny oraz dobra centralke :D (pilot scyzoryk odpada)... Zastanawialem sie nad MaxiCar
http://www.allegro.pl/item965503838_ste ... _3901.html

ale nie wiem jak z tymi pilotami czy nie jest to jakies badziewie z bierdonki :d

Prosze o pomoc x)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt mar 26, 2010 07:30

K@mil_mk3, może być, jest dobry jak każdy inny w tej grupie cenowej. Więc kieruj się wyglądem pilotów i rozważ czy nie wolisz mieć od razu alarmu który ma te same funkcje co sterownik centralnego plus alarmowanie i blokada a kosztuje niwiele więcej.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » pt mar 26, 2010 20:29

marianmk2 pisze:seryjny ten moduł?czy jakis dokładany?
seria moduł
Paweł Marek pisze:K@mil_mk3, może być, jest dobry jak każdy inny w tej grupie cenowej. Więc kieruj się wyglądem pilotów i rozważ czy nie wolisz mieć od razu alarmu który ma te same funkcje co sterownik centralnego plus alarmowanie i blokada a kosztuje niwiele więcej.
hmm no wiem ale to juz za duzo podlaczania i musialbym jechac do elektornika zeby zalozyl jakos dobrze ten alarm a nie na skretki x)

co do pilotów to mam dylemat moze macie jakies fajne male i sprawdzone


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » sob mar 27, 2010 11:00

marianmk2 pisze:K@mil_mk3, ja mam scyzoryki,i jak narazie sprawują sie bez zarzutu
napisalem u gory ze zestaw scyzoryk odpada... mialem taki pilot w reku i nie wiem jak to bedzie wygladalo np za 2 lata.. badziew jak dla mnie x)
marianmk2 pisze:a podłączania wcale dużo nie ma,wystarczy że uzbroisz sie w lutownice,konektorki,koszulki termokurczliwe itp...no i minimum dzien wolnego czasu jak chcesz miec wszystko zrobione profi...
podlaczenie samego centralnego tak :D ale do tego podlaczyc np alarm to juz zabawa x)


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 286 gości