Golf IV 2.3 V5 nie pracuje na wszystkich cylindrach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Karol G60
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:50
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Golf IV 2.3 V5 nie pracuje na wszystkich cylindrach

Post autor: Karol G60 » pn mar 22, 2010 21:41

Witam. Wczoraj byłem u kolegi i gdy przyjechał golfem 4 2.3 v5 ( bez gazu lpg ) zgasił auto, po czym odpalił i chciał je przestawic i nagle cos sie stało z silnikiem.. zaczał chodzic nie równo.. chyba na 3 cylindrach.. iskra jest na wszystkich przewodach, ale zaczał klekotac jakby z pod pokrywy zawórów.. gdy odkreci sie korek wlewu oleju słychać głosniej jakby popychacz mocno walił i nie otwieral zaworu lub kilka popychaczy... olej jest w silniku.. nie był silnik katowany ani nic podobnego co mogło sie stac ? czekam na odp pozdrawiam..



suchar80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 02, 2010 19:22
Lokalizacja: radom

Post autor: suchar80 » pt lip 02, 2010 22:46

mam to samo sam szukam powodu jak coś daj znać bo sie bujam kilka tygodni



MBV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lut 20, 2010 01:52
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: MBV » czw lip 22, 2010 12:40

Witam mam podobnie. Z tym, że u mnie pojawia się to czasem- silnik przerywa, szarpie czasem gaśnie, nie daje się wkręcic na wyższe obroty a jeśli już to odkręca do 4-5 tys. i sam odcina, tak że trzeba pompowac gazem żeby nie zgasł a i DYMI przy tym niemiłosiernie!!! ... Czasem zanikją te objawy i wszystko jest git. Nie mogę sobie z tym poradzic- mechanicy skroili mnie już za: czujnik temp. silnika, silnik krokowy, przepływomierz powietrza, nowe świece i nadal kupa... Boję się tym autem wyjeżdżac w miasto bo nie wiem kiedy mu znowu "odbije" tym bardziej, że jest w automacie...
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i pomoc. Jeśli czegoś się dowiem- podzielę sie oczywiście
Ostatnio zmieniony czw lip 22, 2010 12:41 przez MBV, łącznie zmieniany 1 raz.



SzymonMKIV
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: śr mar 04, 2009 23:40
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: SzymonMKIV » sob lip 24, 2010 13:07

jezeli nie pracuje na wszystkich to "moze" byc cewka walnięta



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości