HELP!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
boberro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt gru 20, 2005 20:30
Lokalizacja: WROCŁAW/BRZEG
Kontakt:

HELP!!!

Post autor: boberro » pn gru 26, 2005 19:34

Forumowicze pomóżcie zastanawiam się nad pomalowaniem mojej śnieżynki w całości na biało tzn. zderzaki, listwy, klamki, lusterka, tylna listwa nad rejestracją, oraz wymiany grilla na jakiś "jom" lub "bonrath" bez znaczka, felgi też jakieś ładne na sezon letni się pojawią. Zapodaję fotki auta jak ma ktoś zdjęcia takiego auta tak pomalowanego po "całości" to niech podeśle jakiegoś linka albo cosik, proszę też o wypowiedzi czy to ma sens, na pewno bedzie fachowo zrobione tylko jest zawsze jakieś ale...Dzieki za pomoc :bajer:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


"KTO PŁACI MAŁO TEN MA NA BIAŁO"

Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » pn gru 26, 2005 19:45

Moim zdaniem nie warto... Taka inwestycja nigdy ci sie nie zwróci... Nie wiem jak długo masz to auto ale wydaje mi się, że wkrótce zatęsknisz do czegoś mocniejszego niż 75 KM i wtedy tym bardziej bedzie to kaska rzucona w błoto...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Awatar użytkownika
boberro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt gru 20, 2005 20:30
Lokalizacja: WROCŁAW/BRZEG
Kontakt:

Post autor: boberro » pn gru 26, 2005 19:49

KOSZTY TO 500-600 PLN, ( PO ZNAJOMOŚCI HA HA) AUTO MAM OD MIESIĄCA ZAMIERZAM POJEZDZIC MINIMUM ROK ZOBACZE JAK SIE SPRAWDZI SILNIK MI ODPOWIADA JEDZE GŁÓWNIE PO MIESCIE A ON MA FAJNY MOMENT OBROTOWY TAK ZE JAK DLA MNIE OKEJ, TEN TWÓJ TEŻ MI SIĘ PODOBA Z TYMI LISTWAMI GT MIAŁEM WCZEŚNIEJ POLO Z TAKIMI LISTWAMI I TEŻ MI SIE PODOBALO.


"KTO PŁACI MAŁO TEN MA NA BIAŁO"

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » pn gru 26, 2005 20:16

Marihuana Man pisze: Taka inwestycja nigdy ci sie nie zwróci.
A co ci się zwróci?Jak chcesz sprzedać autko to policzą go według rocznika i tyle.Jak masz zamiar pojezdzić nim troche to maluj.



Awatar użytkownika
boberro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt gru 20, 2005 20:30
Lokalizacja: WROCŁAW/BRZEG
Kontakt:

Post autor: boberro » pn gru 26, 2005 20:20

kiedys moze przez to ze bedzie ladnie pomalowany szybciej sie sprzeda, ale priorytetem jest przede wszystkim look czyli jak to sie bedzie prezentowalo ma ktos moze takiego golfa pomalowanego zeby fotke wrzucic.???


"KTO PŁACI MAŁO TEN MA NA BIAŁO"

Awatar użytkownika
Bart
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2241
Rejestracja: wt lis 22, 2005 18:49
Lokalizacja: Ostróda
Auto: SS2 TSI
Silnik: CDAA
Kontakt:

Post autor: Bart » pn gru 26, 2005 20:36

Pomaluj tylko zderzaki, ale nie całe. Górną część zostaw czarną. :kac:


:okej:

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pn gru 26, 2005 22:26

Na początku radze ci odpowiedzieć sobie na dwa zagadnienia: 1) jeśli masz zamiar jeździć samochodem przez kilka lat, to dla upiększenia go możesz pomalować te elementy 2) jeżeli masz zamiar za rok sprzedać samochód to raczej ja bym w to kasy nie wkładał. Osobiście uwielbiam jak samochód jest w jednolitym kolorze, dlatego też mój jest cały czarny. Oczywiście jeżeli wszystko będzie wykonana profesjonalnie to ja bym się zabrał za taką inwestycje. Znam kilka osób które za wszelką cene chiały pomalować pod kolor nadwozia lusterka, zderzak, czy listwy boczne. Niestety pseudo fachowiec zapomniał że nie na każdej powierzchni da się położyć lakier. Do tego potrzeba odpowiednich podkładów, plastyfikatorów itp. Więc zastanów się dobrze zanim zniszczysz te elementy zamiast je upiększyć.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości