Problem z alarmem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jacob2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 11, 2010 22:37
Lokalizacja: Turek

Problem z alarmem

Post autor: jacob2 » czw mar 11, 2010 22:47

Hej
Nie wiem czy dobrze zamieszczam tego posta-najwyżej prosze o przeniesienie
Jestem świeżupieczonym właścielem Golfa IV. Wszystko byłoby fajnie gdybym bardziej słuchaj poprzedniego właściciela. otóż zamonotwał on sobie kiedyś jakiś tam alarm(niestety nie znam firmy), ale że często się włączał bez powodu to go odłączył, przy czym jak mi go sprzedał to go załączył z powrotem i teraz okazalo sie po przyjeździe że alarm się sam załączył, migają światła, i jak wcisne pilot przestają, ale jak tylko chce wejsc do auta zaczynają od nowa, nie mówiąc już o zapaleniu auta, bo raczej alarm go zablokował. Co robić? może ktoś miał taki problem, może są jakie uniwersalne metody odłączenia tego alarmu w cholere?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw mar 11, 2010 23:09

nie ma uniwersalnej metody bo alarmy sa różnie montowane. Musisz go znaleźć, być mże wystarczy wyjąć bezpiecznik który jest na kablu zasilającym skrzynczkę alarmu ale niekoniecznie. Prosta robota dla kogoś kto zakłada alarmy


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » czw mar 11, 2010 23:12

jacob2 pisze:i jak wcisne pilot przestają, ale jak tylko chce wejsc do auta zaczynają od nowa
wciskasz raz przestaje wyć, wciskasz drugi raz i sie rozbraja teraz jak otworzysz drzwi to powinno być ok i powinien zapalić



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości