Mk2 benzyna czy płyn chłodzący zima stęgnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fibolek

Mk2 benzyna czy płyn chłodzący zima stęgnie

Post autor: fibolek » sob gru 24, 2005 00:39

Chodzi mi o to czy płyn chłodzenia w zimie zmniejsza swoją objętość bo przy obniżeniu temperatury zauważyłem że lekko tak jakby ubyło mi płynu ale nigdzie nie cieknie głowica i uszczelka też odpada autko też szybciej się nagrzewa ale nie przegrzewa.Zauważyłem też że zimą płynten po zagrzaniu lekko się rozszerza.Czy to moje przewidzenia?



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » sob gru 24, 2005 00:43

Zwykła fiza czyli jak zimno to mało jak ciepło to więcej Czyli od minimum do maksimum może się wachać.Jest OK.



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » sob gru 24, 2005 00:44

napewno on gęstnieje ale czy w tym momęcie on zminiejsza czy zwiększa to nie kojarze
może niech inni sie wypowiedzą


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

misiuna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt gru 23, 2005 18:19
Lokalizacja: POLSKA
Kontakt:

Post autor: misiuna » sob gru 24, 2005 00:50

objetos cieczy przy wzroscie temperatury sie zwieksza a spadku maleje to jest normalne tylko rozne ciecze moga miec rozne wachania objetosci od temperatury



fibolek

Post autor: fibolek » sob gru 24, 2005 13:32

Dzieki chłopaki bo zauważyłem już przy kolejnej zimie jak jest silnior zimny to tak jakby płyunu ubyło ale gdy dolewam i pojeżdżę to jest go za dużo.Więc tak na to wpadłem a różnica na zbiorniczku wynosi do około 5-8 milimetrów na wysokości stanu.Kiedyś nie wiedziałem i mi jakimiś odpowietrznikami wyciekał jak sie nagrzał.
Oczywiście stan układu wypas.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości