Smród w kabinie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

presario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: czw lis 03, 2005 08:35
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

Smród w kabinie

Post autor: presario » czw gru 22, 2005 00:44

Witam mam maly problem, mianowicie jak wlaczam ogrzewanie...to w kabinie zaczyna poajwiac sie nieprzyjemny zapach podobny do oleju .....albo dymu...albo oleju i dymu :D i strasznie mnie to wkurza, dzieiej sie tak w momencie kiedy zaczyna leciec cieple powietrze i przy ustawieniu na nawiewach temperatury w miejscu miedzy cieplym a zimny ..wzwyz ( tzn. az do ustawienia max. cieplo :D ). Cholera mnie juz z tym bierze bo kupuje rozne zapaszki do auta..zeby to zniwelowac a dalej czuc :/ Co to moze byc ? wydech mam caly wciekow pod maska tez nie ma ....Czy winny moze byc filtr przeciwpylkowy ? nigdy tam nie zagladalem ( auto mam dopiero od miesiaca i jeszcze tego nie wymienilem bo mialem inne naprawy - pompa wspomagania...i inne *#cenzura#* :/) Acha jeszzce jedno ..co moze byc kiedy to na 1 i 2 przy mocniejszym wcisnieciu gazu i puszczeniu sprzegla..jest takie mocne szarpniecie calym autem ...no i za chwilke jest oki ciagnie normalnie ??. Wymienilem juz filtr paliwa ale dalej to samo :/ Moze to pompa paliwa ? gdzie ona sie znajduje bo w ksiazce nie moge znalezc :/
pozdr i dziekuje za pomoc



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw gru 22, 2005 00:49

presario pisze:Witam mam maly problem, mianowicie jak wlaczam ogrzewanie...to w kabinie zaczyna poajwiac sie nieprzyjemny zapach
mam podobnie kiedy po całym sezonie letnim włączam ogrzewanie to też mi pachnie niewesoło ale po paru jazdach(czytaj ogrzewaniach) to mija


:-k ...

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » czw gru 22, 2005 00:54

Możesz mieć zapach płynu do ukladu chłodzenia (taki lekko słodkawy)= nieszczelna nagrzewnica, lub zatkany filtr przeciwpyłkowy


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » czw gru 22, 2005 09:58

u mnie tez smierdzialo olejem. Winna okazala sie uszczelka pod pokrywa zaworow.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw gru 22, 2005 12:01

ja mam nieszczelna nagrzewnice , sladow nie ma zeby byla mokra ale gdzies sie saczy na pewno bo czuje delikatny zapaszek jak wlacze po zastoju ogrzewwanie,a zaczelo sie to dziac jak zmienilem termostat i wreszcie w aucie jest cieploa ale nagrzewnica dostala po pupie i troszke jej za cieplo :) na wiosne sie zabiore za to


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 350 gości