zimny silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

metalizer78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 20:43
Lokalizacja: trzebinia

zimny silnik

Post autor: metalizer78 » pt mar 05, 2010 17:57

Witam was serdecznie chciałem się zapytać co jest grane jak np.po dzisiejszej nocy gdy było zimno odpaliłem mojego golfika i tak ze 3sekundy dziwnie silnik sie zachowywał tak jak by chodził na jednym garze coś takiego dopiero po 3sekundach mniej więcej wszedł na obroty dodam tylko że tak mam od kilku dni a przed tem tak nie miałem proszę o jakieś podpowiedzi z góry dziękuję



Awatar użytkownika
sklejku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 359
Rejestracja: ndz lut 14, 2010 21:52
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Post autor: sklejku » pt mar 05, 2010 18:07

Byc moze swiece zarowe nie grzeja wszystkie, ja mialem podobna sytuacje na allego koszt 22zl za sztuke oryginalne Beru ( 1wszy montaz w VW )


Zawsze warto mieć pod nogą więcej niżeli mniej ale w głowie mieć więcej jak w nodze to tak ku przestrodze

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pt mar 05, 2010 18:37

sklejku pisze:Byc moze swiece zarowe nie grzeja wszystkie
kolego a jak określiłeś czy to diesel, czy benzyna?
metalizer78 pisze:Witam was serdecznie chciałem się zapytać co jest grane jak np.po dzisiejszej nocy gdy było zimno odpaliłem mojego golfika i tak ze 3sekundy dziwnie silnik sie zachowywał tak jak by chodził na jednym garze coś takiego dopiero po 3sekundach mniej więcej wszedł na obroty dodam tylko że tak mam od kilku dni a przed tem tak nie miałem proszę o jakieś podpowiedzi z góry dziękuję
kolego podaj dokładnie pojemność silnika oraz oznaczenie literowe, wróżkami nie jesteśmy :bajer:


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sklejku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 359
Rejestracja: ndz lut 14, 2010 21:52
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Post autor: sklejku » pt mar 05, 2010 18:43

W moim przypadku to diesel wiec widzac nie okreslenie typu silnika pisze jaki problem u mnie wystepowal i po wymianie czego ustapil ;) Pozdro


Zawsze warto mieć pod nogą więcej niżeli mniej ale w głowie mieć więcej jak w nodze to tak ku przestrodze

metalizer78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 20:43
Lokalizacja: trzebinia

Post autor: metalizer78 » pt mar 05, 2010 19:34

prezesik25 pisze:
sklejku pisze:Byc moze swiece zarowe nie grzeja wszystkie
kolego a jak określiłeś czy to diesel, czy benzyna?
metalizer78 pisze:Witam was serdecznie chciałem się zapytać co jest grane jak np.po dzisiejszej nocy gdy było zimno odpaliłem mojego golfika i tak ze 3sekundy dziwnie silnik sie zachowywał tak jak by chodził na jednym garze coś takiego dopiero po 3sekundach mniej więcej wszedł na obroty dodam tylko że tak mam od kilku dni a przed tem tak nie miałem proszę o jakieś podpowiedzi z góry dziękuję
kolego podaj dokładnie pojemność silnika oraz oznaczenie literowe, wróżkami nie jesteśmy :bajer:
ok przepraszam 1.6 benzyna

[ Dodano: 05 Mar 2010 18:36 ]
prezesik25 pisze:
sklejku pisze:Byc moze swiece zarowe nie grzeja wszystkie
kolego a jak określiłeś czy to diesel, czy benzyna?
metalizer78 pisze:Witam was serdecznie chciałem się zapytać co jest grane jak np.po dzisiejszej nocy gdy było zimno odpaliłem mojego golfika i tak ze 3sekundy dziwnie silnik sie zachowywał tak jak by chodził na jednym garze coś takiego dopiero po 3sekundach mniej więcej wszedł na obroty dodam tylko że tak mam od kilku dni a przed tem tak nie miałem proszę o jakieś podpowiedzi z góry dziękuję
kolego podaj dokładnie pojemność silnika oraz oznaczenie literowe, wróżkami nie jesteśmy :bajer:
ok przepraszam 1.6 benzyna rocznik 1996



Awatar użytkownika
sklejku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 359
Rejestracja: ndz lut 14, 2010 21:52
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Post autor: sklejku » pt mar 05, 2010 19:38

przewody swiece palec w kopulce by pasowalo sprawdzic przeczyscic-co do palca i stykow na kopulce, przewody najlepiej sprawdzic na innym aucie aawiece wykrecic to nie zaden problem bo w dieslu gorsza sprawa ;)


Zawsze warto mieć pod nogą więcej niżeli mniej ale w głowie mieć więcej jak w nodze to tak ku przestrodze

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości