Licznik z obrotomierzem mk3; korekta licznika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kinomysz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pn maja 09, 2005 20:01
Lokalizacja: Częstochowa

Licznik z obrotomierzem mk3; korekta licznika

Post autor: kinomysz » śr gru 21, 2005 00:20

Właśnie kupiłem sobie licznik z obrotkiem. Bardzo sie ciesze tylko ile on ma przebiegu? No właśnie. Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu elektronika z okolicy Częstochowy, który ustawi mi taki przebieg jaki mam w rzeczywistości, obecnie. Zalączam zdjęcie które właśnie zrobiłem. W tle pisze tego właśnie posta. Mam nadzieje że nie zakrzyczycie mnie że to nie ładnie, bo nie mam zamiaru nikogo oszukiwać. A może da sie coś przełożyć ze starego do nowego, żeby kilometry sie zgadzały? Prosze o pomoc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



greg

Post autor: greg » czw gru 22, 2005 00:19

no ja z przekładaniem bebechów z jednego do drugiego to bym nie kombinował... a naprawdę MUSISZ zmieniać ilość km? Kwestia zanotowania sobie żeby wiadomo było kiedy wymienić olej i pasek rozrządu - czemu o tym pisze bo mnie po 300tys. się wyzerował i ni emiałem na to żadnego wpływu - dzisij mam 3400km zamiast 303400 - kwestia przyzwyczajenia..



Awatar użytkownika
kinomysz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pn maja 09, 2005 20:01
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kinomysz » czw gru 22, 2005 00:35

greg pisze:no ja z przekładaniem bebechów z jednego do drugiego to bym nie kombinował... a naprawdę MUSISZ zmieniać ilość km? Kwestia zanotowania sobie żeby wiadomo było kiedy wymienić olej i pasek rozrządu - czemu o tym pisze bo mnie po 300tys. się wyzerował i ni emiałem na to żadnego wpływu - dzisij mam 3400km zamiast 303400 - kwestia przyzwyczajenia..
Spoko problem sam sie rozwiązał. Licznik który kupiłem ma 2100km przejechane więcej. W sumie nie ma problemu przebieg minus 2000 i wszystko jasne. Szczęśliwie sie trafiło, a przy okazji dostałem sztuke z MFA choć takiego nie zamawiałem :) :pub:



greg

Post autor: greg » czw gru 22, 2005 00:58

no to tylko GRATULACJE



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 423 gości