Zamek drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tysonq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn gru 29, 2008 22:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Zamek drzwi

Post autor: tysonq » wt mar 02, 2010 22:27

Witam wszystkim.
Kupiłem MK3 i postanowilem do niego zalozyc centralny zamek, ale w prawych drzwiach (przod) ułamany jest w zamku taki plastik ktory trzyma te cięgno co wychodzi z tapicerki. Kolega dał mi drugi zamek, ale to jest wersja z centralny. I moje pytanie; czy da rade jakos podłaczyć ten zamek z zintegrowanym cetralnym do instalacji uniwersalnego centralnego zamka? Czy kwestia lezy tylko po stronie wtyczki (dorobienia). Proszę o pomoc, bo jezeli da rade przelozyc to zaoszczedzi mi to rzezby w starym zamku. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt mar 02, 2010 22:40

oryginalny jest pneumatyczny, potrzebna pompka okablowanie więc raczej odpada. Przymocuj cięgno od siłownika elektrycznego uniwersalnego do zamka który dostałeś


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
tysonq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn gru 29, 2008 22:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: tysonq » wt mar 02, 2010 22:46

tylko zastanawia mnie fakt dlaczego w tym drugim zamku sa dwa miejsca na wtyke, jakos nie rzucil mi sie w oczy zaden dzyndzel zeby podlaczyc rurke od powietrza.
edit: zwracam honor, jest podlacze do rurki. Dzieki za rozwianie moich watpliwosci, temat mozna zamknac. pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt mar 02, 2010 23:03 przez tysonq, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 218 gości