Problemy z wycieraczkami heeeeeeeelp bo zima idzie!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pitekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 19, 2005 00:14
Lokalizacja: Olsztyn

Problemy z wycieraczkami heeeeeeeelp bo zima idzie!!!!!!

Post autor: pitekk » pn gru 19, 2005 00:32

Ostatnio ciskałem dwieście kilo w śnieżycy w nocy i do tego jeszcze cyrklowanie wycieraczkami - masakra, do tego że jechałem na letnich kapciach nie będę się przyznawał:( bo wstyd, w porywach miałem 40 na budziku;)
Problem mam taki:
wycieraczki na I biegu śmigają ale stają tam gdzie je wyłączę :( a powinny zjechać w dół
bieg II to samo (prawdopodobnie bo żeby je wyłączyć muszę przelecieć przez bieg I)
czasówki pracują ciągle :( jak je wyłączę i włączę to jest przerwa czasowa włączają się i dalej już pracują dopóki ich nie wyłączę kumpel w swoim Pasku ma identyczną sytuację.
Proszę dobrych ludzików o pomoc bo dopiero kupiłem swoją kochaną golfinę i muszę zrobić kilka takich drobiazgów :)



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pn gru 19, 2005 00:45

Może to być przekaźnik. Ma on numer 19. Albo jezeli nie przekażnik, to prawdopodobnie silniczek wycieraczek zaszwankował. Ja mam to samo co u ciebie, tylko że u mnie jest to napewno silniczek, ponieważ jak podłączyłem swój u kolesia to chodziły również źle. Musiałbys rozebrać silniczek i go wyczyścić. A z przekaźnikiem , to pozycz od kogoś i zobacz. Jeżeli na czyimś b ędzie chodzić ok to znaczy że masz do wymiany.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 232 gości