Podgrzewanie foteli again ;)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PUFF

Podgrzewanie foteli again ;)

Post autor: PUFF » ndz gru 18, 2005 16:45

Na poczatek chcialbym sie przywitac. Od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem MKIII TDI, wersja Rolling Stones. Jak to zwykle bywa po kupnie samochodu, trzeba troche rzeczy powymieniac i ponaprawiac.
Na razie wszystko szlo dobrze do czasu podgrzewania foteli. Fotel pasazera grzeje, a kierowcy nie. Sprawdzalem wszystkie styki (pod siedzeniem), nie zdejmowalem jeszcze tapicerki z siedzenia. Zamiana przekaznikow rowniez nic nie pomogla. Po wlaczeniu pokretla, oba przekazniki "cykaja", czyli sa dobre, jednak caly fotel kierowcy nie grzeje.
Przewertowalem cale forum w poszukiwaniu informacji i niestety nie znalazlem przypadku podobnego do mojego (innym nie dzialaly przekazniki).
Pozdrawiam GOLFomaniakow :)



Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » pn gru 19, 2005 22:01

U mnie jest taki sam problem jeszcze sie nie bawilem bo nie mialem czasu ale jak cos wykombinuje to napisze :)


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

Awatar użytkownika
Janek82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 02, 2005 15:08
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Janek82 » pn gru 19, 2005 22:09

A tak poza tym ile dałes za golfika roling stonsa i który rok pytanie do PUFF,


http://pub.sinuspl.net/plaza/

piacho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lis 30, 2005 23:31
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: piacho » pn gru 19, 2005 23:31

Miałem identyczną sytuacje. Gdzies macie przerwany przewodzik w siedzisku fotela, trzeba niestety zdjąć tapicerke i zlutować. U mnie był przerwany w miejscu gdzie fotelik był przetarty, ktoś go zacerował ale niestety nie zobaczył przerwanego kabelka. Można podłączyć jeszcze na krótko i sprawdzić czy grzeje lub zobaczyc miernikiem czy jest obieg. Teraz grzeje, lepiej niz ten pasażera. Opłaca się troche popracować dla pózniejszego luksusu. W poradach znajdziecie schemat instalacji.


Poszukuje plastików do regulacji trzymających lustro lampy.

Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » wt gru 20, 2005 00:06

ehhh ta technika :grin: u mnie na razie grzeją dobrze ale obadałem temat i jak coś zaniemoże to będę wiedział jak z tym walczyć :bajer: m_maryszczak ładny kolorek twojego mk4... pewnie dlatego że taki jak u mnie :jezor:


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

PUFF

Post autor: PUFF » śr gru 21, 2005 15:25

Janek82: Rolling Stones wychodzil tylko w 95 roku. Moj byl wyprodukowany 3.XI. 1995, sprzedany 30. XI. 1995 :)
Cena jaka nalezalo zaplacic to 11 k PLN (juz zarejestrowany w Polsce z karta pojazdu).
Pozdro

[ Dodano: Wto Gru 27, 2005 13:50 ]
Witam ponownie. Fotel juz wybebeszony. Niestety pojawil sie problem. Miernikiem sprawdzilem poszczegolne obwody i wszystko dziala oprocz maty grzewczej siedziska. Ze schematu wynika ze jest ona podlaczona szeregowo z czujnikiem temperatury, stad pierwsze podejrzenie padlo na niego. Czujnik jest ok. I teraz moje pytanie. Jak najszybciej sprawdzic czy mata dziala, a jesli nie dziala to znacie jakies "patenty" na naprawienie jej?
Z gory dzieki za odpowiedzi :pub:



piacho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lis 30, 2005 23:31
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: piacho » śr gru 28, 2005 23:58

Szukaj przerwanego kabelka w macie siedziska bo z tego co piszesz to jej wina że fotel nie grzeje. Ja zlutowałem i okleiłem izolacja.


Poszukuje plastików do regulacji trzymających lustro lampy.

PUFF

Post autor: PUFF » czw gru 29, 2005 12:50

dzieki!
Bede szukal. Na razie musialem fotel spoerotem poskladac i amontowac - niestety trza jezdzic :)
Ale przy na stepnej okazji sprawdze te kabelki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości