VW GOLF IV PROBLEM Z PODŚWIETLENIEM ZEGARÓW

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Wirek

VW GOLF IV PROBLEM Z PODŚWIETLENIEM ZEGARÓW

Post autor: Wirek » ndz gru 18, 2005 14:15

Witam mam prbolem z podświetleniem zegarów w VW. Mam oświetlenie jednak bardzo słabo świeci. Niej jest to problem regulatora bo już sprawdziłem. Po rozebraniu zagarów okazało się że nie mam tam żarówek tylko jakieś diody które połączeone są z kondensatorami. Jedna z diod świeci tak jak trzeba zaś pozostałe słabiej. Czy jest możliwość ich wymiany, czy trzeba wymienić całe zegar. Proszę o pomoc.[/u][/b]



Awatar użytkownika
yaru
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 16:01
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: yaru » ndz gru 18, 2005 14:25

Diody i kondensatory smd ? Zobacz jakie sa spadki napiec na diodach. Miernik w lape i do dziela


<< SERCEM Z BMW >>

Wirek

Post autor: Wirek » ndz gru 18, 2005 18:05

yaru pisze:Diody i kondensatory smd ? Zobacz jakie sa spadki napiec na diodach. Miernik w lape i do dziela
Wiem że w golfie III jest prościej bo są tylko żarówki. Chodzi mi o to że rozebrałem cały licznik i nie wiem czy diodą są wymienne czy też nie. A na mierniku się nie znam.



Awatar użytkownika
yaru
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 16:01
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: yaru » ndz gru 18, 2005 20:02

Zrob moze foto. Kazda diode mozesz wymienic. Pytanie jest czy poszly diody czy cos innego. Jezeli cos innego to rezystor przy diodzie.


<< SERCEM Z BMW >>

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości