gaśnie na małych obrotach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

donxpedro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 03, 2010 09:34
Lokalizacja: Olsztyn/Elbląg
Kontakt:

gaśnie na małych obrotach

Post autor: donxpedro » śr lut 17, 2010 16:16

byłem na ustawianiu gazu i tam mi teraz tak zrobili ze na gazie mi trzyma na biegu jałowym w miare dobrze a na benzynie gaśnie. do tego czy gaz czy benzyna to mi np podczas jazdy 50km/h gdy wrzuce na luz to gaśnie od razu. jak można zwiększyc mu te obroty ?

do tego załączam 3 zdjęcia z pytaniami:
Obrazek
1. czy ta opaska nie powinna byc zawinięta do końca ? (bo chyba od tego za dużo powietrza łapie i moze od tego te słąbe obroty)
Obrazek
2. Kolega mi powiedział ze mam za czarny wylot i od tego mi więcej pali więc rzućcie okiem
Obrazek
3. do tego jeszcze latają mi te kable do niczego nie podłączone i nie wiem od czego są



Awatar użytkownika
oloow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 27, 2008 21:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: oloow » śr lut 17, 2010 16:25

A przed regulacją ta opaska nie była cofnięta? Może miał za mało powietrza dlatego tak ktoś zrobił, a wskazuje na to okopcony wydech.
Odnośnie tych kabli to tak jak by kiedyś ktoś coś tam podłączał.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Post autor: wojtas46 » śr lut 17, 2010 16:25

Opaske zamocuj tak aby nie łapał lewego powietrza i wtedy zobaczysz czy masz okopcony wylot



donxpedro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 03, 2010 09:34
Lokalizacja: Olsztyn/Elbląg
Kontakt:

Post autor: donxpedro » śr lut 17, 2010 16:44

bo przed wczoraj przy rozruchu cos mi zdrowo strzeliło i myśle ze t omogła byc ta opaska, bo od tego sie w sumie zaczęło tak bardziej widocznie te słabe obroty. a na dole widze że jest dociśnięta tylko od góry jest zdrowo odsunięta, ale wolałem sie upewnic czy faktycznie ma być założona



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 17, 2010 20:11

donxpedro, oczywiście że opaska się odsunęła po strzale, bo po to jest. Nasuń ją na miejsce żeby szczelnie było, obejrzyj tam jeszcze wszystkie rury odmy, i powinno banglać, i poszukaj gdzieś na szrocie dobrej rury dolotu bo ta hamerykańska taśma może nie spełnić tu zadania. I na przyszłość pisz typ silnika w profilu i temacie


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

donxpedro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 03, 2010 09:34
Lokalizacja: Olsztyn/Elbląg
Kontakt:

Post autor: donxpedro » czw lut 18, 2010 21:58

no gumka poprawiona i śmiga ładnie :)
a co do tych kabli to dalej nie mam pojęcia od czego są... nie działa mi podgrzewanie foteli, głosniki w tylnych drzwiach i do jednych drzwi nie dochodzi napięcie... podejrzewam ze to mogą być kable od czegos z tych rzeczy ale nie widze nigdzie kostki gdzie by to można wpiąc...



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Post autor: wojtas46 » czw lut 18, 2010 22:03

To prześledż skąd te kabelki idą i wtedy może wykumasz od czego są



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości