Centralny Zamek problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Z@char
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: pn lut 23, 2009 17:23
Lokalizacja: Police

Centralny Zamek problem

Post autor: Z@char » śr lut 17, 2010 00:51

Witam niedawno moja dziewczyna zakupila golfa km3 wersja GTD 1.9 td i mam w nim problem z centralnym zamkiem otorz nie dziala myslalem ze wina lezy po stronie pompki ale jednak nie gdyz zalozylem sprawna pompke z innego auta i tamta takze nie dzialala, natomiast ta ktora wymontowalem z golfa mojej dziewczyny okazalo sie ze jest sprawna. Sprawdzalem przelotki w drzwiach prozd i tyl i wszystko jest ok wiecie moze w czym moze byc problem ??



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » śr lut 17, 2010 01:02

ale może napiszesz co to za problem ??
Może nieszczelność...



Z@char
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: pn lut 23, 2009 17:23
Lokalizacja: Police

Post autor: Z@char » śr lut 17, 2010 01:06

wogule nie dziala tak jak by go nei bylo



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » śr lut 17, 2010 01:10

pilot jest ?? pompka się załącza czy nie ??



Z@char
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: pn lut 23, 2009 17:23
Lokalizacja: Police

Post autor: Z@char » śr lut 17, 2010 01:20

nie pilota nie ma a pompka tez nie pompuje



rajan05
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt lut 16, 2010 16:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: rajan05 » śr lut 17, 2010 01:36

może na początek sprawdź bezpiecznik - czyli zobacz czy oświetlenie kabiny działa i/lub w bagażniku pali się światło bo na tym samym bezpieczniku działają.



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » śr lut 17, 2010 01:44

Obejrzyj kabelki ktore ida do pompki moze ktorys styk zasniedzial lub zostal przerwany. Niech ktos zamyka auto z kluczyka a Ty w tym czasie ruszaj wiazka ktora dochodzi do pompki. Sprawdz rowniez styki na laczeniu wiazki drzwiowej z buda auta od strony kierowcy. Moze byc rowniez tak ze odlaczyla sie wtyczka od zamka.



Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

Post autor: RasPL » śr lut 17, 2010 07:40

Na początek sprawdź bezpiecznik i zamek wraz z przewodami w drzwiach kierowcy


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 17, 2010 07:41

Z@char, na forum znajdziesz schematy. Sprawdź czy do pomki dochodzi masa kablem brązowym oraz plus kablem czerwonym z jakimś paskiem nie pamietam jakim. Jeśli tak - to sprawdź dokładniej: czy z drzwi pasażera również zamek kluczykiem nie zadziała, i czy zamek zadziała po wciśnięciu cypelka drzwi kierowcy


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Z@char
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: pn lut 23, 2009 17:23
Lokalizacja: Police

Post autor: Z@char » śr lut 17, 2010 12:22

rajan05, oswietlenie kabiny i bagaznika dzialaMavrick, RasPL, Paweł Marek, oki dobra posprawdzam dzisiaj wszystko lecz z prawej stony nei sprwdze gdyz jest najprawdopodobniej zapchana wkladka



Awatar użytkownika
dolphin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob sty 21, 2006 11:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: dolphin » śr lut 24, 2010 08:36

Witam Was!
Jeśli można - podłączę się pod temat by nie brudzić na forum. Mam podobny problem. Tylko u mnie zepsuł mi to blacharz, który zdejmował lewe drzwi. Po odebraniu auta centralny w obu parach przestał działać. Światełko świeci w środku auta oraz w bagażniku. Po ręcznym zamknięciu cyngielka nic się nie dzieje. Drzwi kierowcy i pasażera nadal są otwarte. Za to przy otwieraniu cyngielka kierowcy słychać delikatne piszczenie dochodzące gdzieś z okolic kierownicy :/ Bezpieczniki wczoraj sprawdzałem i są ok. Jedynie co jeszcze jest popsute, to ten przycisk od strony kierowcy (otwartych drzwi) - od strony kierowcy po otwarciu drzwi nie zapala się lampka - tak, jakby były nadal zamknięte, ale wydaje mi się, że bez tego też powinno działać. Mój problem jest gorszy, bo auta nie idzie otwierać z kluczyka. Od zakupu funkcja kluczyka w klamkach nie działała :( I borykam się z wchodzeniem przez bagażnik :(
pozdrawiam i za rady z góry dzięki



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 24, 2010 10:40

dolphin, myślę że na razie nie wgłębiaj sie w szczegóły tylko sprawdź czy mechanik nie spartolił wtyczki w słupku. Wykręc ja i popatrz czy pinów nie połamał, trzeba to ostrożnie robić.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
dolphin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob sty 21, 2006 11:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: dolphin » śr lut 24, 2010 20:52

Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź:)
Dziś późno wróciłem do domu i już nie zdążyłem sprawdzić. Jutro wszystko się wyjaśni - sprawdzę słupek i dam info na forum.
Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lut 26, 2010 20:42 ]
Sprawdziłem dziś dopiero ten przycisk otwartych drzwi. Niestety czegoś w nim brakuje. Nie ma gumki i jakiegoś elementu. Na bank trzeba kupić nowy, ale to nie rozwiąże problemu, bo nawet po zwarciu pozostałości przycisku, lampka się zapala tak jakby drzwi były otwarte, a centralny nadal nie działa. Nie działa nawet jak się ręcznie zamyka od wewnątrz od strony kierowcy. Wtedy tylko słychać delikatny dźwięk gdzieś ze strony kokpitu:/



Awatar użytkownika
Tomek
_
_
Posty: 1382
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Tomek » ndz kwie 18, 2010 16:55

a ja mam tak ze dziala c zamek ze środka po wcisnieciu korka i rygluje natomiast nie idzie zamknac kluiczykiem auta ani z lewa ani z prawa, co mmooze byc winne?


[...]Mam dwie kreski, - no to masz słaby zasięg

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: TDonaldmor i 381 gości