MK2 Problem z ssaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mierzwin
Memphis project
Memphis project
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 23:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

MK2 Problem z ssaniem

Post autor: mierzwin » wt gru 07, 2004 09:18

Mam mały problem z moim gaźnikiem 2e2. Otóż po odpaleniu silnika działa on bez ssania około 4 minut. I tu pierwsze pytanie, czy to normalne, aby automatyczne ssanie tak długo się załączało?
Później, jak ssanie już działa, chodzi ono przez 10 km jazdy po mieście - trochę długo, nie?
I do tego dochodzi najbardziej denerwujący problem. Otóż, podczas gdy ssanie działa, moje obroty wchodzą na 1800 obr/min. (czytałem, że to normalne - obroty na ssaniu podwajają się, a nominalnie na wolnych powinno być 950 +/- 50). I, gdy chcę zgasić silnik, dostaje on samozapłonu.

JAK SIĘ TEGO POZBYĆ?
Silnik działa równo na wolnych obrotach, ma je dobrze ustawione tylko to ssanie mnie irytuje... :grrr:



Awatar użytkownika
mierzwin
Memphis project
Memphis project
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 23:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mierzwin » śr gru 08, 2004 14:33

Ale tu problem jest trochę inny - i podobny to tematu http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?t=3095 U mnie ssanie zaczyna działać po 3 minutach od odpalenia auta i gaśnie po 10-15 KM. Poza czasem wskakuje już na ciepłym silniku... A to jest niestety inna sprawa niż w twoim temacie :(


Memphis project drogi jest...

bystry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 13:40
Lokalizacja: monki
Kontakt:

nie prawda

Post autor: bystry » pn sty 23, 2006 18:08

zeb y ssanie ci sie nei zalanczalo odrazu to bys mial problem z odpaleniem bys musial dusic go na obrotach aj tez mam problem spalanie 20 na 100 ;/



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości