problem z golfikiem 3 silnik 1.6 AEA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Robert Raburski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: pn sty 31, 2005 20:03
Lokalizacja: Leszno

problem z golfikiem 3 silnik 1.6 AEA

Post autor: Robert Raburski » pt gru 16, 2005 00:23

Witam wszystkich.Mam problem z moim autkiem a mianowicie podczas deszczowej pogody gdy są kałuże na drogach moje autko odmawia posłuszeństwa.Zaczyna przrywać aż wreszcie silnik zgaśnie.Ktoś mi podpowiedział że mam wyminić przewody i będzie ok.Proszę o porady! :crazy:


MK3 TDI może kiedyś

Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » pt gru 16, 2005 00:46

Sprawdz czy nie masz przebic na przewodach - wtedy bedziesz wiedzial czy je wymieniac. Jak bedzie ciemno to wlacz silnik i zobacz czy nie blyskaja. Jesli nie to znaczy ze nie sa w bardzo zlym stanie. A kiedy ostatnio wymieniales przewody??


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » pt gru 16, 2005 01:50

Krembul pisze:Jak bedzie ciemno to wlacz silnik i zobacz czy nie blyskaja. Jesli nie to znaczy ze nie sa w bardzo zlym stanie. A kiedy ostatnio wymieniales przewody??
Uwielbiam ten test.
Jak tylko czytam o tym, to od razu humor mi sie poprawia.

Powiem krotko. Po prostu IDIOTYCZNY sposob testowania przewodow.
Czytalem jeszcze zeby wziac ze soba spryskiwacz taki do kwiatkow i spyrskac kable woda, wtedy podobno sa jeszcze lepsze efekty, ze mozna dyskoteke urzadzic.
Nie no ludzie, macie super pomysly. W dobie tak wysoce rozwinietej technologi, komputerow, internetu itp.

Juz jak sie zbijam to podpowiem ze prostym i pewnym sposobem jest uzycie po prostu miernika.


Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » pt gru 16, 2005 02:04

Komputery, komputerami a i tak najprostrze sposoby sa najlepsze. A Ty Pkirylcz nie widziales nigdy blyskajacych przewodow??? Ja owszem.


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

bulin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob gru 17, 2005 10:30
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: problem z golfikiem 3 silnik 1.6 AEA

Post autor: bulin » sob gru 17, 2005 11:31

Robert Raburski pisze:Witam wszystkich.Mam problem z moim autkiem a mianowicie podczas deszczowej pogody gdy są kałuże na drogach moje autko odmawia posłuszeństwa.Zaczyna przrywać aż wreszcie silnik zgaśnie.Ktoś mi podpowiedział że mam wyminić przewody i będzie ok.Proszę o porady! :crazy:
Mam podobne objawy. Jeden gostek mi podpowiedział że to może być pompa paliwa ale jakos nie moge w to uwierzyć :(



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » pn gru 19, 2005 20:28

Krembul pisze:Komputery, komputerami a i tak najprostrze sposoby sa najlepsze. A Ty Pkirylcz nie widziales nigdy blyskajacych przewodow??? Ja owszem.
No nie wiem czy takie najlepsze. Moze to i jest pewniejsze od wrozenia z fusow, ale dla mnie to jest smieszne.
Strzelaja ci przewody. Sprawdzasz kable, okazuje sie ze sa ok. Przyczyna jest gdzie indziej.
I co, ty wywalasz dobre kable, ja szukam dalej.
Co w nastepnej kolejnosci chcesz wymieniac??

To jest tak jakby programiscie kazano pisac program za kazdym razem od nowa, gdy mu sie nie skompiluje. Po to sa programy, narzedzia zeby ich uzywac.


Pozdrawiam,
Piotrek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości