Skrzynia biegów i sprzegło MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bwosqad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pt lut 05, 2010 01:57
Lokalizacja: Olsztyn (BARCZEWO)
Kontakt:

Skrzynia biegów i sprzegło MK2

Post autor: bwosqad » sob lut 06, 2010 22:26

Witam wszystkich chciałem zebyscie wypowiedzieli sie na dwa problemy związane ze skrzynią i sprzegłem, a wiec.

Sprzegło bierze na samej górze wiec myslałem ze trzeba wymienic sprzegło bo sie "kończy" ale znajomy mi powiedział ze moze to byc wina naciągnietej linki sprzegła i ze mozna spróbowac ja popuscic.Drugi problem jest tego typu ze biegi 1,2,3,4 wchądzą idealnie a wsteczny nie zabardzo chce wlezc na swoje miejsce :) czasami wchodzi czasami trzeba spróbowac ze 4 razy i byłem przekonany ze to wina sprzegła które bierze na samej górze ale znajomy zbił mnie z tropu mówiąc ze jest mozliwosc "wyregulowania" skrzyni tłumaczył mi o jakis tulejkach ale ja na mechanice sie nie znam ogólnie mówił ze to mało czasu zejdzie tylko zalezy od stopnia zuzycia czgos tam :) Ichciałbym usłyszec wasze opinie czy to jednak kompletne sprzegło czy wystarczą regulacje???

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob lut 06, 2010 22:28 przez bwosqad, łącznie zmieniany 1 raz.



oldi90
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw lut 04, 2010 13:41
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: oldi90 » sob lut 06, 2010 22:37

tulejki wybieraka? Kiedy olej w skrzyni był sprawdzany badz wymieniany ?:)


Akceptuje swoje pasje i raduje się nimi z całego serca. Kocham to co robie od dziecka i codziennie uczę się czegoś nowego "Mechanika"

bwosqad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pt lut 05, 2010 01:57
Lokalizacja: Olsztyn (BARCZEWO)
Kontakt:

Post autor: bwosqad » sob lut 06, 2010 22:39

Kolego nie mam pojecia bo kupiłem golfa kilka dni temu.

TO jak pomoze ktos?????????
Ostatnio zmieniony ndz lut 07, 2010 17:47 przez bwosqad, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 165 gości