Problem z wycieraczkami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maniex81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 06, 2010 11:31
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Problem z wycieraczkami

Post autor: maniex81 » sob lut 06, 2010 12:05

Witam. Kupilem tydzien temu golfa V 2004 rok 2.0 tdi i mam problem z przednimi wycieraczkami a mianowicie nie działąją :/ Podczas kupna nie sprawdzilem tego :/ Bylem na komputerze, pare bledow bylo i zostaly wykasowane... Wymienilem silniczek wycieraczek i dalej nic... Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki i przekazniki i sa ok a wycieraczki dalej nie chodza :/ Tylna chodzi... Niewiem co o tym myslec... Do silniczka prad dochodzi wiec pozostaje mi chyba blad oprogramowania, zepsuta magistrala od przekaznikow albo wajcha od wycieraczek jakas wadliwa :/ Pomóżcie...
Ostatnio zmieniony sob lut 13, 2010 01:04 przez maniex81, łącznie zmieniany 1 raz.



LeszekR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lip 24, 2006 21:27
Lokalizacja: Koźmin

Re: Problem z wycieraczkami

Post autor: LeszekR » sob lut 06, 2010 14:08

Nie wiem czy wiesz ale wycieraczki działają tylko kiedy maska jest całkowicie zamknięta!Ja tez po kupnie swojego byłem zaniepokojony, że wycieraczki nie działają. Dopiero po zamknięciu maski zaczynaja pracować co znalazło swoje potwierdzenie w w instrukcji



maniex81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 06, 2010 11:31
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: maniex81 » sob lut 06, 2010 18:51

...niestety to też nie to... :/ Coś czuje ze bez serwisu sie nie obejdzie aczkolwiek z golfa ani grosika mi nie zostalo a serwis sami wiecie jak mnie wykosztuje :/...



kam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: czw gru 03, 2009 21:42
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: kam » sob lut 06, 2010 20:44

może czujnik zamknięcia klapy ?
pewnie uzyskałbyś pomoc gdybyś temat założył w odpowiednim dziale..


Sprzedam
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=345282

wanior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 10:08
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Golf VII Kombi

Post autor: wanior » pt lut 12, 2010 22:02

Kolego odłącz krańcówkę zamknięcia maski. Koło prawej lampy przedniej na wzmocnieniu jest kostka połączeniowa dwu-pinowa i ją rozłącz jak wycieraczki zaczną pracować to krańcówka w zamku maski do wymiany i tego komputer nie pokazuje. Jak kupiłem auto miałem ten sam problem, że raz działały raz nie i trzech elektryków mi to robiło i nic potem sam wpadłem na pomysł odłączenia tej krańcówki i wycieraczki zadziałały, lecz krańcówkę musisz wymienić bo nie jest tylko do wycieraczek ten sygnał ale odpowiada za jeszcze kilka rzeczy. U mnie pękła blaszka w tej krańcówce i była nie do naprawienia i musiałem wymienić na nową, 90-zł w serwisie VW. Byłem cztery dni temu w Ostrowie Wlkp. lecz nie czytałem tego postu bo byśmy się umówili na lokalizacje usterki. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt lut 12, 2010 22:06 przez wanior, łącznie zmieniany 1 raz.



maniex81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 06, 2010 11:31
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: maniex81 » sob lut 13, 2010 17:19

witam ponownie... Udalo sie... Blad lezal w sensorze deszczu... Zostal on - jak to powiedzial elektryk - ZDEKODOWANY, ale teraz jest juz ok - koszt okolo 100 zl



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 348 gości