Mk 3 Centralka alarm..

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Diaboloo

Mk 3 Centralka alarm..

Post autor: Diaboloo » wt gru 13, 2005 18:54

Mam w swoich golfiku tylko centralny zamek i to na kluczyk.Chcialbym wsadzic alarm.Jaki wybrac?Ile czujnikow?Gdzie kupić internet?Sklep?Prosze o podpiwedz..A wlasnie jezeli mam juz centralny zamek to silowniki odpadaja prawda czyli zostaje sam uklad alarmu czujniki syrena i piloty tak ?Jestem troszke zielony wiec prosze o pomoc..



Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

Post autor: Pirat_666 » wt gru 13, 2005 19:07

Ja ostatnio założyłem "Superfortecę". Sporo ludzi mi go polecało. Nie ma problemu z dopasowaniem i dopięciem dodatkowych czujek sterowań zamkami i innych cudów i jest w miarę tani 220 zł z tego co pamiętam...


Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Post autor: twardy » czw gru 15, 2005 05:49

Ja słyszałem od zaprzyjażnionych kumpli że to badziewie , nie wiem co inni na ten temat? Pozdr.


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw gru 15, 2005 15:34

Witaj kup megicara i masz wyjścia na wszystko nawet twój central ci podłączą do niego. Wszystkie czyjniki ruchu przechyłu uderzenia lakieru dadiopowiadomienie. Nic dodać nic ująć.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
neo25-pk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 01:46
Lokalizacja: LESZNO...WLKP
Kontakt:

Post autor: neo25-pk » czw gru 15, 2005 16:16

Ja zamontowałem SupreFortece do swojego byłego mk.II i nienarzekałem ani troche. Nawet inni moi znajomi to montowali i tez zero problemu. Diaboloo...tobie polecam wycieczke do sąsiedniego Dębna Polskiego, gdzie jest firma ALLMAX. Maja full alarmów do aut i nie tylko różnych firm i w różnych cenach. Zreszta sprzedaja na allego. LOOK.: http://allegro.pl/my_page.php?uid=1325179
Polecam i pozdrawiam.


Pilnie kupię osłone rozrządu (górną boczna pokrywę, plastik) !!!

Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Dragon » sob gru 17, 2005 00:54

Witaj kup megicara i masz wyjścia na wszystko nawet twój central ci podłączą do niego. Wszystkie czyjniki ruchu przechyłu uderzenia lakieru dadiopowiadomienie. Nic dodać nic ująć.
Polecam! Takie właśnie montuję ludziskom w samochodach i jeszcze nikt nie narzekał. Magicar 440, jedyna jego "wada" to brak atestów honorowanych przy zakupie auto casco.


Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną...
Wyślij kobietę po piwo to też przyniesie jedno...
Piąty bieg wrzucony...............................................

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 422 gości