Białe zegary do Golfa 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vaclavo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn gru 12, 2005 18:07
Lokalizacja: Tarnowskie Góry (Boruszowice)
Kontakt:

Białe zegary do Golfa 3

Post autor: vaclavo » wt gru 13, 2005 00:18

mam ogromną prośbę do forumowiczów, a mianowice chodzi mi o link str z której możnaby ściągnąć gotowe do druku białe zegary do golfa 3. Dodam że chodzi konkretnie o prędkościomież 200 Km/h i 7000 RPM

Z góry dzięki :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Re: Białe zegary do Golfa 3

Post autor: NEMESIS » wt gru 13, 2005 00:25

vaclavo pisze:mam ogromną prośbę do forumowiczów, a mianowice chodzi mi o link str z której możnaby ściągnąć gotowe do druku białe zegary do golfa 3. Dodam że chodzi konkretnie o prędkościomież 200 Km/h i 7000 RPM

Z góry dzięki :)

JAkby co mam oryginalki, białe z benzyny było coś takiego w BON JOVI '96 !! :chytry:



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Re: Białe zegary do Golfa 3

Post autor: micab » wt gru 13, 2005 00:55

NEMESIS pisze:
JAkby co mam oryginalki, białe z benzyny było coś takiego w BON JOVI '96 !! :chytry:
z MFA ?


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » wt gru 13, 2005 09:20

Proponuje zaglądnąć na moją stronę do działu pliki, masz tam kilka zegarków do ściągnięcia. może ukurat znajdziesz coś dla siebie :-)



Awatar użytkownika
GRIsha
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: pn maja 09, 2005 09:48
Lokalizacja: IłaVWa
Kontakt:

Post autor: GRIsha » wt gru 13, 2005 09:25




vaclavo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn gru 12, 2005 18:07
Lokalizacja: Tarnowskie Góry (Boruszowice)
Kontakt:

Post autor: vaclavo » wt gru 13, 2005 16:22

Do Rydzu & GRIsha - dzięki panowie z waszą pomoc - macie odemnie punkciki :) Naprawde zajebiste stronki - szczególnie porady!! Jeszcze raz thenx :]


Był Golf MK3, było Polo 6N, a teraz mam Lwa :)

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr gru 14, 2005 09:04

za nie ma co :metal:



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » śr gru 14, 2005 13:27

A ja bym ci poradzil zainwestowac i kupic cos takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=76435358

Sam kupilem od nich takie zagary i naprawde !!R E W E L A C J A!! Wykonanie super no i ten kolorek piekny. Calosc kosztuje kolo 170zl ale warto bo efekt jest niesamowity a wiem ze zegary wykonane w tej technologi w jakiejs firmie tuningowej kosztuja duzo duzo wiecej. Przeszedlem juz wiele bialych zegarow. Sam drukowalem robilem podswietlenia itp, kupowalem niby super zrobione na allegro ale tych indiglo nic nie pobije. Polecam

Pozdrawiam :cool:


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

BartekC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pt paź 07, 2005 09:10
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: BartekC » śr gru 14, 2005 15:21

KAJOJ pisze:A ja bym ci poradzil zainwestowac i kupic cos takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=76435358

Sam kupilem od nich takie zagary i naprawde !!R E W E L A C J A!! Wykonanie super no i ten kolorek piekny. Calosc kosztuje kolo 170zl ale warto bo efekt jest niesamowity a wiem ze zegary wykonane w tej technologi w jakiejs firmie tuningowej kosztuja duzo duzo wiecej. Przeszedlem juz wiele bialych zegarow. Sam drukowalem robilem podswietlenia itp, kupowalem niby super zrobione na allegro ale tych indiglo nic nie pobije. Polecam

Pozdrawiam :cool:
kwestia gustu!!! a o gustach sie nie dyskutuje!



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » śr gru 14, 2005 15:26

kwestia gustu!!! a o gustach sie nie dyskutuje!
no to sie zgadza, kwestia gustu :-] jednemu sie podoba to drugiemo tamto :metal:


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr gru 14, 2005 15:42

Tylko skoro ktoś szuka zegarów do ściągnięcia i chce wydrukować samemu to chyba nie zamierza na to poświęcić 100 pln i więcej. Wydaje mi się że wspominanie tutaj o INDIGLO było troszeczkę nie na miejscu a te zegary to juz jak SPAM pojawiają się w każdym temacie: o podświetleniu deski, o zmianie koloru przełącznika świateł...jak tak dalej pójdzie to nawet przy wymianie koła będziemy słyszeć o zegarach INDIGLO.

Czasami zastanawiam się ilu kolegów na forum ma moman z Allegro, świetna reklama :-)

Ale jak mówią reklama dźwignią handlu więc nic tylko pogratulować działań marketingowych. :-)



BartekC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pt paź 07, 2005 09:10
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: BartekC » śr gru 14, 2005 17:43

rydzu pisze:Tylko skoro ktoś szuka zegarów do ściągnięcia i chce wydrukować samemu to chyba nie zamierza na to poświęcić 100 pln i więcej. Wydaje mi się że wspominanie tutaj o INDIGLO było troszeczkę nie na miejscu a te zegary to juz jak SPAM pojawiają się w każdym temacie: o podświetleniu deski, o zmianie koloru przełącznika świateł...jak tak dalej pójdzie to nawet przy wymianie koła będziemy słyszeć o zegarach INDIGLO.

Czasami zastanawiam się ilu kolegów na forum ma moman z Allegro, świetna reklama :-)

Ale jak mówią reklama dźwignią handlu więc nic tylko pogratulować działań marketingowych. :-)
to jest dobra płęta!!!\

a co indiglo to to co kolega pokazuje na linku z allegro jest tania podróbka prawdziwego indiglo. Kiedyś widziałem jak profecjonalby tuner zakładał jakieś firmowe indiglo do MkIII - tamto robiło wrażenie!! - dodam tylko że tam nie zmieniało sie żarówek i diod tylko zakładało się specjalne "maty" na licznik które swieciły od dołu!!
Koniec tematu
Ostatnio zmieniony czw gru 15, 2005 19:49 przez BartekC, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » czw gru 15, 2005 12:51

Byc może faktycznie nie chodzilo tu o zegary indiglo ale piszac o tym chcialem mu to zaproponowac bo daje lepszy efekt (oczywiscie rzecz gustu) wbrew temu co poprzednik pisze ze jest to tania podrobka, to zgadza sie tylko w tym ze jest tania (co do tego co inne firmy zdzieraja z klientow), ale jakosc wykonania jest naprawde rewelacyjna, nie ma zadnych diod ani zarowek oswietlajacych tak jak kolega pisze :jezor: Swieci sie sama tarcza :chytry:
Czasami zastanawiam się ilu kolegów na forum ma moman z Allegro, świetna reklama Smile

Ale jak mówią reklama dźwignią handlu więc nic tylko pogratulować działań marketingowych. Smile
tak apropo nie jestem tu ich przedstawicielem handlowym :jezor: a temat indiglo podpialem tylko dlatego zeby moze pokazac koledze ze mozna co innego zrobic, i moze warto sie nad tym zastanowic. Bo idąc za rozumowaniem kolegi biorac sobie za teoretyczny przyklada taki przypadek ze ktos zaklada temat "zlapalem gume, gdzie kupic nowa opone?" to rozumiem ze kolega by od razu wypisal mu punkty sprzedazy nie proponujac wycieczki do wulkanizacji tak?? :grin: :jezor:

Pozdrawiam i :pub: dla was


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw gru 15, 2005 14:01

KAJOJ pisze: Bo idąc za rozumowaniem kolegi biorac sobie za teoretyczny przyklada taki przypadek ze ktos zaklada temat "zlapalem gume, gdzie kupic nowa opone?" to rozumiem ze kolega by od razu wypisal mu punkty sprzedazy nie proponujac wycieczki do wulkanizacji tak?? :grin: :jezor:

Pozdrawiam i :pub: dla was
Wybacz ale to właśnie Ty zrobiłeś w ten sposób i na dodatek wysłałeś go po tą oponę do serwisu.

Chłopak chciał zwykłe TANIE białe zegary a ty mu link do aukcji za ponad 100 plus inwerter, chyba coś ci nie pojechało.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 355 gości