drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sukman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw paź 22, 2009 19:57
Lokalizacja: małpopolska

drzwi

Post autor: sukman » sob sty 30, 2010 20:48

Mam problem zablokowały sie mi drzwi lewe przednie w golfie trójce kiedyś wymieniałem cały wkład z zamkiem bo poorzedni odmówił posłuszeństwa.moje pytanie jest takie,czy da sie w jakichś sposób otworzyc drzwi,bo tapicerki nie ma jak zdjąc ma ktos na to jakichs patent :pub:


sukman

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob sty 30, 2010 21:06

spróbuj ogrzać całą okolicę suszarką albo postaw w ciepłym garażu. Uderz pięścią parę razy w okolicę zamka z zewnątrz i wewnątrz, jest szansa że odskoczy. Winny jest zabrudzony wewnątrz zamek trzeba rozebrać i wyczyścić. A jak nie puści to wielka bieda. Wyjmij fotele przednie jakoś dasz rady tapicerkę zdjąć może wówczas


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob sty 30, 2010 21:08

a dla czego nie da się zdjąć tapicerki ? da się choć jest trudno , ale innego wyjścia nie widzę



Awatar użytkownika
sukman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw paź 22, 2009 19:57
Lokalizacja: małpopolska

drzwi

Post autor: sukman » ndz sty 31, 2010 20:16

KIedyś już się to samo stało tylko,że drzwi były bez tapicerki i poprostu wymieniłem cale flaki zamka co sa w drzwiach na inny i myślałem bedzie spokój a tu znowu klops to samo tylko gorzej.Jaka tego może byc przyczyna?
Ostatnio zmieniony ndz sty 31, 2010 20:17 przez sukman, łącznie zmieniany 3 razy.


sukman

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sty 31, 2010 20:17

typowy problem w mk3: nieszczelny zamek do ktorego do środka kurz i woda się dostają. Potem mróz dopełnia reszty


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » pn lut 01, 2010 21:42

ja rano jak chce otworzyc od strony kierowcy jak jest duza wilgotonosc powietrza pod wieczor ia mroz duzy w nocy otwieram i nic wogole zeroreakcji otwieram od pasazzera wchodze do autka,od wewnatrz rowniez nie idzie otworzyc drzwi kierowcy, ale nic odpalam auto i jade do pracy jakies 35minut i w aucie sie robi ciepło. przyjezdzam otwieram za klamke i jest juz ok. mialem tak 3 razy tej zimy.


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
Freeq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: czw mar 12, 2009 11:56
Lokalizacja: NGO --> NO
Kontakt:

Post autor: Freeq » sob lut 06, 2010 15:30

Witam.
Dla mnie stało się dokładnie to samo.
Wyjąłem od środka tapicerka (było trochę męczarni ale się udało).
Musiałem połamać plastikową obudowę zamka centralnego.
Udało mi się otworzyć drzwi a następnie wykręcić zamek.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości