Jak w prosty sposób naprawić fotel w golfie III mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
_Mati_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 14:16
Lokalizacja: LuBliN
Kontakt:

Jak w prosty sposób naprawić fotel w golfie III mk3

Post autor: _Mati_ » pn gru 12, 2005 18:28

nie wiem co sie stalo ale chyba najprawdopodobniej urwala mi sie linka ktorej niestety nie moge dojrzec by ocenic czy da sie to naprawic bez "obdzierania siedzenia ze skory "
objawy sa takie : siedzenie nie chce sie odchylic i nic nie skotkuje ... mam wrazenie ze to linka wiec co mam zrobic by sie nie bawic z tym a w szybki sposob naprawic siedzenie ktore znajduje sie po prawej stronie niestety musze wpuszczac ludzi od strony kierowcy przej... ehhh pomocy co na to radzicie



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn gru 12, 2005 18:57

nie ma szypkiego sposobu muszosz wymontować siedzenie i wymienić linkę.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
gribu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pt paź 28, 2005 23:23
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: gribu » pn gru 12, 2005 18:57

Miałem ten sam problem u siebie.
Jest to na 99% zerwana linka. Z naprawieniem nie ma kłopotu bo chyba najczęściej urywaja sie na samym dole, przy zaczepie.
Z tyłu, w miejscu połączenia oparcia z siedzeniem są takie blachy, po jednej z każdej strony.
To właśnie one są pociągane poprzez linki do góry i w ten sposób odblokowują siedzenie.
Można je podnieść po prostu ręką i wtedy siedzenie się złoży. Masz już wtedy dostęp do zerwanej linki.
Moim zdaniem, może nie najbardziej fachowo ale za to w miarę szybko i skutecznie jest zastosować np. kostkę do przewodów elektrycznych-w jeden koniec wkręcasz linkę, a w drugi drut do którego była przymocowana. Po prostu trzeba pokombinować :bigok:
powodzenia!!!



Awatar użytkownika
_Mati_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 14:16
Lokalizacja: LuBliN
Kontakt:

Post autor: _Mati_ » pn gru 12, 2005 19:29

pokminie jutro dzieki za odpowiedz :) na pewno mi sie uda cos z tym zrobic :) pozdro


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 388 gości