regulacja świateł

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MARLUK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: pt sie 28, 2009 16:45
Lokalizacja: warszawa

regulacja świateł

Post autor: MARLUK » pt sty 29, 2010 17:05

Witam , jaki punkt odniesienie znależć jak ma się zwykly garaż zeby dobrze ustawic swiatla ? jak powinny byc dobrze ustawione ??

u mnie w mk II są ustawiane na "kręcenie srubami"



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: regulacja świateł

Post autor: Haki » pt sty 29, 2010 17:12

MARLUK pisze:Witam , jaki punkt odniesienie znależć jak ma się zwykly garaż zeby dobrze ustawic swiatla ? jak powinny byc dobrze ustawione ??

u mnie w mk II są ustawiane na "kręcenie srubami"
Wiele razy opisywaliśmy na forum z kolegami jak to ustawić .. i jak się przygotować do tego...
Jeśli nie chce Ci się szukać :chytry: to podjedź na stację diagnostyczną i za 15 zł - zrobią to fachowo - jak należy używając przyrządów.


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

MARLUK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: pt sie 28, 2009 16:45
Lokalizacja: warszawa

Post autor: MARLUK » pt sty 29, 2010 17:16

ja chyba poprostu nie potrafie używać szukajki :PP



weryfany
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob cze 14, 2008 19:31
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: weryfany » pt sty 29, 2010 23:05

Używaj tej szukajki na dole, ale na diagnostyce to nawet i za darmo ustawią zwłaszcza tam gdzie podbijałeś przeglad.


98% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce.
Nie zdejmuj reki, już jest za późno...

enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: regulacja świateł

Post autor: enesen » sob sty 30, 2010 00:43

Haki pisze:
Wiele razy opisywaliśmy na forum z kolegami jak to ustawić .. i jak się przygotować do tego...
Jeśli nie chce Ci się szukać :chytry: to podjedź na stację diagnostyczną i za 15 zł - zrobią to fachowo - jak należy używając przyrządów.
niestety nie mogę się zgodzić, mi już taki fachowiec diagnosta który ściga sie w KJS'ach ustawił swiatła przyrządem przy przeglądzie a wcześniej ustawiało dwóch specjalistów na innej stacji na ścianie. To że stacja diagnostyczna jest napisane na ścianie nie znaczy że diagnosta jest kompetentny. Niestety w dwóch stacjach diagnostycznych źle mi ustawili światła!
Autorowi postu proponuję poszukać na necie co i jak i samemu ustawić, przynajmniej kasa na piwo będzie( ja poleciałem w sumie 35zł a i tak miałem źle ustawione)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości