Auto nie pali na wszytkie mk2 1,6 benzyna gaznik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dudekztg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:55
Lokalizacja: Tarnowskie Gory
Kontakt:

Auto nie pali na wszytkie mk2 1,6 benzyna gaznik

Post autor: dudekztg » pn sty 25, 2010 18:24

witam
mam problem posiadam vw golfa mk2 z 1988 r 1.6 benzyna ,automatyczne ssanie nie wiem jest to najprawdopodobniej gaźnik , nie wiem jaki , lecz moje pytanie to:
dzis rano chcialem wyjechac i nie palil mi na wszystkie swiece,
wiec czyszcze pokoli od lewej strony pierwsza zalana , druga tak samo , trzecia rowniez zalana, czwarta byla okopcona nagar czyli normalna, swiece mam nowe jak polowe auta ostatnio, pytanie brzmi co to moze byc? ze mi nie pali na wszystki , po***bany jest te automatyczne ssanie bo rano niezbyt trzymam mi obroty jak jestzimny , popolodniu podeszlem znowu do niego i rowniez tak samo , co jest przyczyna? prosze o szybka odpowiedz po auto na gwalt , sorry za bledy i ze sie rozpisalem dzieki



oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » pn sty 25, 2010 19:24

Ssanie za mocno przymyka klapkę i w efekcie topi w benzynie - przekracza górną granicę palności mieszanki.Możliwe że masz obmarznięte ssanie i nie reaguje na podciśnienie w czasie pracy.Zdejmiesz filtr powietrza i spróbuj tą klapką poruszyć - czy ma swobodę ruchu.To tak na początek...no i spróbuj ustalić jaki masz gaźnik.


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 262 gości