Jakie ladowanie???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Piter26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw cze 18, 2009 19:42
Lokalizacja: Jarosław

Jakie ladowanie???

Post autor: Piter26 » ndz sty 24, 2010 13:37

Witam mam maly problem z aumulatorem i niewiem czy jes to wina ladowania czy aku.Nowa baterie zkupilem w lipcy tamtego roku i ma niecale pol roku wiec niewiem czemu mi dzis nie zapalil rano.Wydaje mi sie ze kupilem baterie dobrej firmy Centra Futura!!! Jakie ma by ladowanie akumulatora w mk3 1.6 benz???? Obrazek



Awatar użytkownika
dani3lo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob lut 28, 2009 12:37
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Kontakt:

Post autor: dani3lo » ndz sty 24, 2010 13:44

ok 14.30 z właczonymi swiatlami. Sprawdz tez pobor pradu



Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Post autor: LoLs » ndz sty 24, 2010 14:05

kolego jak autko stoi na dworze to przy naszych -20 nawet nowe aku padają a żeby go naładować podczas jazdy przy tych mrozach to paręnaście kilometrów musowo zrobić im dłuższa jazdy tym lepiej dla aku


[URL=https://datesnow.life]Night dating, no obligations[/URL]

Awatar użytkownika
Blade88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: czw maja 21, 2009 22:51
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Blade88 » ndz sty 24, 2010 14:14

Wedlug mnie Twoj akumulator byl niedoladowany, ja kupilem nowy miesiac temu i dzisiaj tez nie chcial odpalic, a bylo to spowodowane niedoladowaniem (przynajmniej wedlug mnie) bo wczoraj odpapalem i odpalil ale przejechalem tylko kilka kilomwtrow, wiec nie zdazyl sie znowu w pelni naladowac, a czytalem w gazecie ze aby naladowac w pelni akumulator silnik musi pracowac na biegu jalowym 30 minut dla silnika benzynowego i ok. 40 dla diesla, oczywiscie podczas jazdy ladowanie przebiega znacznie szybciej


Niektore kobiety sa bezcenne, za wszystkie inne zaplacisz karta MasterCard xD

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości