nie wyświetla otwartych drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Tekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 06, 2009 18:54
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

nie wyświetla otwartych drzwi

Post autor: Tekiera » sob sty 23, 2010 21:40

posiadam Bore wersja Higline 98r z pełnym Fis i nie wyświetla mi ze któreś drzwi są otwarte światełko w drzwiach sie zaświeca i całe oświetlenie też działa i po otwarciu tylnej klapy wyświetla na desce jak może być tego przyczyna ??
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2010 21:41 przez Tekiera, łącznie zmieniany 2 razy.


Moja Bora!!
___________
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265229

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Post autor: Rafał 21 » pn sty 25, 2010 15:40

Tekiera pisze:Higline 98r z pełnym Fis i nie wyświetla mi ze któreś drzwi są otwarte światełko w drzwiach
Tekiera, a jak miałeś wcześniej!!??? Bo ja mam identycznie jak u Ciebie!!. Tylna klapa pokazuje!! . Ale sadziłem ze tak ma być!! :roll:


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Tekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 06, 2009 18:54
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Tekiera » pn sty 25, 2010 17:57

Rafał 21 pisze:a jak miałeś wcześniej!!???
odkąd kupiłem samochód to tak było ze nic nie wyświetla i właśnie dopytuje co i jak!!
Ostatnio zmieniony pn sty 25, 2010 17:57 przez Tekiera, łącznie zmieniany 1 raz.


Moja Bora!!
___________
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265229

Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » pn sty 25, 2010 18:17

Tekiera, pewnie masz moduł komfortu o oznaczeniu 1J0 na takim module nie wyświetla, moduł komfortu 1C0 i moduły w drzwiach też z takimi samymy oznaczeniami będzie wyświetlało, :grin: było gdzieś to na forum ale nie mogę znaleźć


[b]148KM/326Nm[/b]

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Post autor: Rafał 21 » pn sty 25, 2010 19:15

Oli pisze:moduł komfortu o oznaczeniu 1J0 na takim
Oli, no ja mam taki! :grin: Tylko że tył pokazuje!Czyli klapa bagażnika!


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Tekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 06, 2009 18:54
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Tekiera » pn sty 25, 2010 19:17

wielki dziki po najprościej to by było vag zapodać i sprawdzic jakie jest oznaczeni?? czy jakoś inaczej się da??


Moja Bora!!
___________
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265229

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Post autor: Rafał 21 » pn sty 25, 2010 19:50

Tekiera pisze:czy jakoś inaczej się da??
jak zdejmiesz osłone pod kierownicą! To tam jest nr. taka skrzynka i na niej napis ! http://www.allegro.pl/item879025324_mod ... 9799q.html lub Jak masz Ori kluczyk scyzoryk . To też po rozsunięciu pisze na nim . 1Jo itp.
Ostatnio zmieniony pn sty 25, 2010 20:08 przez Rafał 21, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Tekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 06, 2009 18:54
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Tekiera » pn sty 25, 2010 20:48

rozebrałem kluczyk i wszystko jasne jest tak jak Oli napisał 1JO to żeby to wszystko działało to trzeba wymienić kluczyk moduł i moduły w drzwiach?? to narazi sobie dam spokój z tym wielki dzięki punkty poleciały !!


Moja Bora!!
___________
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265229

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Post autor: Rafał 21 » wt sty 26, 2010 13:07

Tekiera pisze:1JO to żeby to wszystko działało to trzeba wymienić kluczyk moduł i moduły w
Tekiera, kol. nie trzeba wymieniac! nic. :grin: Tylko Vagiem aktywować dane funkcje które są. w danym module komfortu . A nie sa wprowadzone do użytku! . Ja tak miałem np. z domykaniem szyb z pilota!. Aktywowałem sygnał dzwiekowy przy zamykaniu! itp. Mam nadzieja ze to zrozumiałe! W twoim regionie na pewno sa forumowicze którzy pomogą Ci to zrobić Mają kabelki [vag] posiadają wiedzę. Na pewno Ci to zrobią doradzą za czteropaka itp. :grin:


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Tekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 06, 2009 18:54
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Tekiera » śr sty 27, 2010 11:44

Rafał21 wielki dziki to teraz zostało znalezienie kogoś co ma vag !!


Moja Bora!!
___________
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265229

Bora_TDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 06, 2009 22:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bora_TDI » śr sty 27, 2010 12:22

Rafał 21 pisze:
Tekiera pisze:1JO to żeby to wszystko działało to trzeba wymienić kluczyk moduł i moduły w
Tekiera, kol. nie trzeba wymieniac! nic. :grin: Tylko Vagiem aktywować dane funkcje które są. w danym module komfortu . A nie sa wprowadzone do użytku! . Ja tak miałem np. z domykaniem szyb z pilota!. Aktywowałem sygnał dzwiekowy przy zamykaniu! itp. Mam nadzieja ze to zrozumiałe! W twoim regionie na pewno sa forumowicze którzy pomogą Ci to zrobić Mają kabelki [vag] posiadają wiedzę. Na pewno Ci to zrobią doradzą za czteropaka itp. :grin:
Taak ;) Piszesz bo zrobiles to czy o czyms takim tylko slyszales? Wystarczy spojrzec na pinout wtyczek od zegarow i wszystko robi sie jasne. http://www.vwgolf.pl/porady/passat-b5-1 ... -licznika/

do 2001(czyli 1J0)
niebieska wtyczka
pin 16 - klapa bagaznika
pin 21 - drzwi kierowcy
zielona wtyczka
pin 8 - niewykorzystany
pin 9 - niewykorzystany

od 2001(czyli jak wchodzily komforty 1C0)
niebieska wtyczka
pin 16 - niewykorzystany
pin 21 - niewykorzystany
zielona wtyczka
pin 8 - komfort, wejscie CAN H
pin 9 - komfort, wejscie CAN L


Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Post autor: Rafał 21 » śr sty 27, 2010 14:58

Bora_TDI pisze:Piszesz bo zrobiles to czy o czyms takim tylko slyszales
Bora_TDI pisze:Tylko Vagiem aktywować dane funkcje które są. w danym module komfortu . A nie sa wprowadzone do użytku! . Ja tak miałem np. z domykaniem szyb z pilota!.
Bora_TDI, nie robiłem bo nie mam Vaga do dziśiejszego dnia! Tylko mi zrobili! przy ustawianiu konta wtrysku! . To co wymieniłem!! . Przeczytałem na forum sa tematy jak nie które opcje można aktywowac! Akurat taka opcja widocznie była jeżeli ją posiadam!. O innych nie wiedziałem i dlatego w temacie pytam Bo też mam np. klapę sygnalizowana jak kolega Tekiera, Więc mu pisze aby najpierw sprawdzil co posiada a nie wymieniał kluczyków i modułu komfortu!!. Bo po co ma sie narażać na koszty! . Zrozumiałe prawda! :grin:


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Bora_TDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 06, 2009 22:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bora_TDI » śr sty 27, 2010 15:26

Rafał 21 pisze:
Bora_TDI pisze:Piszesz bo zrobiles to czy o czyms takim tylko slyszales
Bora_TDI pisze:Tylko Vagiem aktywować dane funkcje które są. w danym module komfortu . A nie sa wprowadzone do użytku! . Ja tak miałem np. z domykaniem szyb z pilota!.
Bora_TDI, nie robiłem bo nie mam Vaga do dziśiejszego dnia! Tylko mi zrobili! przy ustawianiu konta wtrysku! . To co wymieniłem!! . Przeczytałem na forum sa tematy jak nie które opcje można aktywowac! Akurat taka opcja widocznie była jeżeli ją posiadam!. O innych nie wiedziałem i dlatego w temacie pytam Bo też mam np. klapę sygnalizowana jak kolega Tekiera, Więc mu pisze aby najpierw sprawdzil co posiada a nie wymieniał kluczyków i modułu komfortu!!. Bo po co ma sie narażać na koszty! . Zrozumiałe prawda! :grin:
Bo masz auto z rocznika 2001 z komfortem 1C0 ;)
Niech zgdane kluczyk na 434Mhz? ;)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Post autor: Rafał 21 » śr sty 27, 2010 16:08

Bora_TDI pisze:Niech zgdane kluczyk na 434Mhz?

Bora_TDI, tak zgadza sie 434mh kol. :grin: Tylko ze kol. Tekiera, ma taki sam! Jedynie może inna częstotliwośc! :chytry:


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 374 gości