Problem z licznikiem (DO ZAMKNIĘCIA)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Mati_duzy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr paź 22, 2008 22:59
Lokalizacja: Z północnych gór :)
Kontakt:

Problem z licznikiem (DO ZAMKNIĘCIA)

Post autor: Mati_duzy » śr sty 20, 2010 03:06

Witam.

Mam golfa mk2 z 88 roku (licznik na 2 wtyczki (2x 14 pinów) z obrotomierzem) i dostałem licznik z ekonomizerem też na 2 wtyczki ale jedna ma 14 pinów a druga 6... I tu rodzi się moje pytanie czy da radę to jakoś przerobić żeby to działało??? Z tego co wyczytałem to ekonomizer i tak nie będzie działał ale czy resztę da się jakoś uruchomić??? Albo czy można przełożyć sam obrotek do mojego starego licznika bo w sumie to głównie chodzi o ten obrotomież...

Licznik taki sam jak na tych fotkach :
Obrazek Obrazek

Z góry dzięki
Ostatnio zmieniony śr sty 27, 2010 00:44 przez Mati_duzy, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Post autor: marcinek84 » śr sty 20, 2010 09:03

jest to licznik od Passata z rocznika 81-84. też taki kiedyś kupiłem uszkodzony i przekładałem wszystko nie licząc prędkościomierza, ale z tyłu ładnie to nie wyglądało bo dorabiałem przewody od starej foli do nowych wskaźników. Najlepsza opcją by było mieć wtyczki z kablami z Passata i podpiąć je przy oryginalnych tak aby można było zamontować oryginalny licznik potem. i nie zapomnieć przełożyć prędkościomierz ze starego bo tu masz indeks 975. u mnie wyglądało to tak
Obrazek


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 426 gości