JAK zdemontowac nagrzewnice

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zawisza74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt lis 04, 2005 22:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

JAK zdemontowac nagrzewnice

Post autor: zawisza74 » pt gru 09, 2005 18:42

musze zdemontowac nagrzwnice ale niewiem jak sie do nie dobrac i jak ja zdemontowac i wyciagnac do czyszczenia prosze o jakies porady i zdjecia jak to zrobic :pub:
dzieki



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » pt gru 09, 2005 20:07

Zobacz tu:http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=26184
sam ostatnio wymieniałem.



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » sob gru 10, 2005 21:45

Czyszczenie ?niesądzę żeby było warto bo nowa kosztuje 40 zł na allegro a jak efekt tego czyszczenia będzie mizerny albo na krótki okres czasu to się wściekniesz jak jeszcze raz bedziesz musiał to rozbierać .Więc się zastanów.



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » sob gru 10, 2005 21:58

Lepiej kup nową na allegro szkoda grzebac dwa razy:http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=76583559
ja mam taka i jest git.



rafal.d
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob lis 12, 2005 14:11
Lokalizacja: bytom

Post autor: rafal.d » sob gru 10, 2005 22:54

ello. musisz odkrecic pulke od pasazera,z bezpiecznikow zdjac klapke i odkrecic reszte tego plastiku.potem ten srodkowy plastik ktory nachodzi na skrzynie biegow.kiedy rozbierzesz te plastiki to zobaczysz obudowe z nagrzewnicy(tunele powietrzne i silnik z wentylatora). z prawej strony jest silnik wentylatora przykrecony jest on takim motylkiem,,odkrec to i trzy sruby wewnatrz silnika do ktorych jest przykrecona cala nagrzew.potem poodpinaj linki z przelaczania ogrzewania cieplo -zimno i nawiewu na szyby itd.dalej musisz ja jakos zgrabnie cala wyciagnac.kiedy juz wyciagniesz cala na zew. wystarczy tylko wyciagnac nagrzewnice i wlozyc nowa.poskladac w odwrotnej kolejnosci i powinno dzialac.


rafal.d

Awatar użytkownika
zawisza74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt lis 04, 2005 22:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: zawisza74 » ndz gru 11, 2005 00:13

Dziekuje wszystkim za rady i porady juz to dziadostwo wyciagnolem i jest super czysciutka i nie zatkana ale to nic bo caly dzien walczylem z jedna sruba od termostatu ale udalo sie
jeszcze raz wielkie dzieki :pub: mozna sie teraz roskoszowac malym chmielem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości