Jak najlepiej przyciemnić szyby w GOLFI MK II ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Najbardziej kultowy Golf to...

MKI
1
13%
MKII
7
88%
MKIII
0
Brak głosów
MKIV
0
Brak głosów
MKV
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
muzzy33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:59
Lokalizacja: OK/DW

Jak najlepiej przyciemnić szyby w GOLFI MK II ???

Post autor: muzzy33 » wt sty 19, 2010 09:57

Witam wszystkich...
Mam do Was pytanie. Mianowicie jak najlepiej przyciemnic szyby w mk II? Wiem ze sa roznego rodzaju folie ale widuje na ulicach samochody z popekanymi tymi foliami... Nie wyglada to estetycznie i chcialbym tego uniknac. Czy sa jakies inne metody na przyciemnienie szyb? Chcialbym to zrobic w miare profesjonalnie wiec nie bede sie za to sam zabieral tylko zlece to jakiejs firmie. Nie chce tez zeby szyby byly mocno przyciemnione.
Z góry dziki za pomoc...



Karol G60
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:50
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Karol G60 » wt sty 19, 2010 10:43

Przyciemniałem szyby u kolegi w mk2 3d (przednie szyby nie dzielone) i zrobiłem to tak wyjałem przednie szyby po uprzednim zdemontowaniu tapicerki, tylne też z uszczelek, a że są lekko zaokrąglone w jednej płaszczyżnie wiec ładnie folia się przyklejała.... folia najtańsza i to chyba miał mój kolega ja od ruskich bo jeździł na granicę :grin: przylkeiałem ja po uprzednim dokładnym umyciu szyby płynem do szyb Mr mase i na niego przyklejałem mimo że folia ma swój klej. Packe miałem z róznego rodzaju ekierek kątomierzy szkolnych młodszego brata , oczywiście obwinięte były jedwabna szmatka by nie porysowac foljii przy pociąganiu po folji zciagając nadmiar wody z od foljii, dosyć długo to trwa gdyż trzeba zrobić to dokładnie bo pozostawienie małej ilosci wody nawet jesli tego nie widać po tygodniu zrobi sie bąbel i robia sie popękania jak piszesz...taże tzreba troche poświęcić czasy by to dobrze zrobić.. :bigok:



Awatar użytkownika
muzzy33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:59
Lokalizacja: OK/DW

Post autor: muzzy33 » wt sty 19, 2010 10:51

no wlasnie czegos takiego chcialbym uniknac i dlatego wole to oddac w rece specjalisty. tylko jaka metoda najlepiej a jesli juz folia to na co zwrocic uwage przy zakupie... nadmienie tylko ze moj golf tez jest 3d ale z dzielona szyba w drzwiach...



Karol G60
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:50
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Karol G60 » wt sty 19, 2010 11:10

dzielona szyba to tylko troche wiecej pracy nic wiecej... przyzakupie foli co ci moge powiedziec rozmawaiłem z specjalistami z warsztatu auto-szyby gdzie tez przyciemniaja profesjonalnie to powiedzieli ze dobra folia kosztuje ponad 200zł za rolke jest lepsza bo mozna ja opalarka lekko kurczyc i duzo łatwiej sie nia operuje...



Awatar użytkownika
xxMAXIMxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 828
Rejestracja: pn cze 02, 2008 15:19
Lokalizacja: zakopane
Kontakt:

Post autor: xxMAXIMxx » wt sty 19, 2010 11:15

poza tym przyciemniane szyby wyszły już z mody :)



Karol G60
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:50
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Karol G60 » wt sty 19, 2010 11:31

to prawda że wyszły z mody mało co które auto ma ciemne szyby no chyba że jest to czarne subaru STi to nawet pasuje lekko ciemna szyba :helm:



Awatar użytkownika
muzzy33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:59
Lokalizacja: OK/DW

Post autor: muzzy33 » wt sty 19, 2010 11:36

xxMAXIMxx pisze:poza tym przyciemniane szyby wyszły już z mody :)
moze i tak ale w mkII z tylu jest duza szyba i wszystko widac. nawet jak ktos jedzie za mna... mnie sie tez nie podobaja czarne szyby dlatego chce je tylko troche przyciemnic... dla wlasnego komfortu (nie bede juz podgladany heheh) poza tym mysle ze moj grafitowy mkII bedzie wygladal spoko...

[ Dodano: 19 Sty 2010 11:45 ]
nie pisaliscie nic czy sa inne metody przyciemniania niz folia...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 350 gości