PROSZE o pomoc- nierówno chodzi na benzynie??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

luki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 09, 2005 09:36
Lokalizacja: Pruszcz

PROSZE o pomoc- nierówno chodzi na benzynie??

Post autor: luki » pt gru 09, 2005 09:56

witam wszystkich, proszę was o pomoc niedawno kupiłem VW golfa II 1.6 B+G i już nie wiem co mam robić bo na gazie chodzi ładnie równo, a na bezynie nie i to mnie wkurza bo przecierz w zimę nie odpalę na gazie jak stoi 8 godzin, wogole to śmierdzi benzyna jak na nią przełączę jak by dostawał za dużą dawkę, przerywa i nierówno chodzi nie wiem co jest pomóżcie!
Ostatnio zmieniony wt gru 13, 2005 12:25 przez luki, łącznie zmieniany 1 raz.



fibolek

Post autor: fibolek » pt gru 09, 2005 14:29

A może przewody podające benzynkę gdzieś przy pompie lub tym zbiorniczku nie jest dobrze podłączony.Jaki masz dokładnkie silnik podaj oznaczenie.



Awatar użytkownika
RedmaN
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: pn paź 24, 2005 23:53
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: RedmaN » pt gru 09, 2005 14:47

hmm a moj 1.3(na gazie) jak jest zimny to pracuje slicznie równiutko, żadnych wibracji nie czuje jak siedze na fotelu, a jak sie rozgrzeje do jakby wpada w wibracje, czuje i slysze na jałowym takie cos: (po dodaniu gazu wibracje znikają)

wwwwwwwrut wwwwwwwwwrut wwwwwwwwwwrut :D

bardzo juz mnei to denerwuje co to może byc ? :? :D



luki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 09, 2005 09:36
Lokalizacja: Pruszcz

Post autor: luki » pt gru 09, 2005 14:51

sorki ale nie bardzo wiem o co Ci chodzi 1.6 benzyna z gażnikiem jak przewody to by śmierdział ale jak wykręciałem świece to jakby na dwóch garach były mokre jakby nie przepalał no i nie równo chodzi jakby dostawał za dużą dawkę paliwa co o tym myslisz??

[ Dodano: Pią Gru 09, 2005 13:58 ]
no ja niewiem redmanie raczej nie jestem Ci w stanie pomóc ponieważ dopiero kupiłem golfa i się uczę ale powiedz jak chodzi na benzynie??



golfir
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: czw maja 26, 2005 16:54
Lokalizacja: Kluki

Post autor: golfir » pt gru 09, 2005 16:28

sprawdz czy masz dobry elektrozawor benzyny w instalacji gazowej



dominik7
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 872
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:07
Lokalizacja: WGS//WP
Kontakt:

gaz

Post autor: dominik7 » pt gru 09, 2005 16:32

luki mam dokladnie ten sam problem co ty i nie wiem co to jest ale podejrzewam ze to wina instalacji gazowej.



luki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 09, 2005 09:36
Lokalizacja: Pruszcz

Post autor: luki » pn gru 12, 2005 11:52

dominiku to nie możliwe jak by tak było to chyba bym sie zmartwił niedawano go kupiłem i od początku same problemy a najśmieśniejsze jest to że sprzedał mi go kolega ja podejżewm że to może być problem gażnika, zapchane zawory lub odpływ paliwa jak jest takie coć w maluchu było i on wtedy nie odprowadza paliwa i go zalewa a on nie jest w stanie tego przepalić( tata mówił diesel)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości