imo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Milczar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 26, 2009 20:37
Lokalizacja: sochaczew
Kontakt:

imo

Post autor: Milczar » pn sty 11, 2010 21:46

witam , mam problem z autem,,, korzystam z szukajki i trochę poczytałem ale mam parę pytań na które nie znalazłem odpowiedzi. mam golfa 3 z silnikiem 1.8 ABS
problem polega na tym ze auto mi czasem płata figle , a nawet często. po odpaleniu po 1 bać 2 sekundach od razu gaśnie, nawet jak wcisnę gaz to wejdzie na 3 , 4 tysiące ale i tak zgaśnie.i tak kilka razy aż za którymś razem załapie, a dziś godzinę i nic ze 100 razy go odpalałem aż załapał czytałem ze to może być imo? i jak wy jolem z kluczyka czip i próbowałem odpalić to było to samo , po założeniu czipa s powrotem załapał.. wcześniej to jak nie chciał mi odpali to na zapłonie odłanczalem czujnik od przepustnicy i wtedy korkowiec się cofał a po podłączeniu ustawiał ponownie , i czasem to pomagało... jak mam wymienić te IMO? bać czy da go się całkowicie wywalić? auto jest z 96 wiec kto by je kradł,,jak to sprawdzić lub naprawić? proszę pomóżcie bo można szalu dostać..



Awatar użytkownika
roger18sx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 00:00
Lokalizacja: sanok
Kontakt:

Post autor: roger18sx » pn sty 11, 2010 22:28

napewno jakos sie je da unicestwic bo u mnie tez było ale poprzedni własciciel w anglii je usuna


VW NA ZAWSZE

Milczar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 26, 2009 20:37
Lokalizacja: sochaczew
Kontakt:

Post autor: Milczar » pn sty 11, 2010 23:21

tak . ale jak?
robił ktoś już to?

[ Dodano: 14 Sty 2010 17:14 ]
bylem na komputerku i wyszlo ze cewka imo szwankuje i raz czyta raz nie... elektryk mi powiedzial ze 400 stowki kosztoje calkowite usuniecie imo. bo cewki niemoge nigdzie dostac ,, nawet na allegro niema,,,



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 428 gości