Problem z centralnym...szyby się opuszczają

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nosboR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 13, 2009 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola

Problem z centralnym...szyby się opuszczają

Post autor: nosboR » pn sty 11, 2010 16:55

Od wczoraj mój centralny zamek zaczął delikatnie świrować.,, a zaczęło się to od momentu kiedy nastała mnie konieczność otworzenia pilota...wyjąłem baterie po czym po chwili wsadziłem ją ponownie i wtedy zaczęły migać kierunki więc zamknąłem go otworzyłem i niby wszystko działało wróciłem do domu zamknąłem auto. Po jakimś czasie wróciłem otwieram (pilotem) a tu szyby się otwierają mniej więcej do połowy... :kac: i tutaj wielka prośba do was o jakieś porady. Pilot raczej nie szwankuje ponieważ otwierając drugim dzieje się to samo



Awatar użytkownika
jablonski89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: sob gru 27, 2008 14:30
Lokalizacja: Konstantynów łódzki
Kontakt:

Post autor: jablonski89 » pn sty 11, 2010 17:08

po wyjeciu baterii cos sie poprzestawialo w ustawieniach. a dokladniej zmienila sie dlugosc impulsu na zamykanie i otwieranie. powiedz jaki to alarm

ps. nie wyciagales moze ostatnio akumulatora??
Ostatnio zmieniony pn sty 11, 2010 17:10 przez jablonski89, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: -=ren=- » pn sty 11, 2010 19:02

no z tymi szybami to szukaj postów na temat modułu komfortu... w trójkach jest coś takiego że jak auto zamkniesz i zaraz szybko otworzysz to szyby się opuszczą właśnie do połowy... nie wiem czym to jest spowodowane. Pomysł z długością impulsu jest dobry ale to nie byłaby raczej wina pilota tylko samego alarmu... pilot jest prostym urządzeniem nie konfigurowalnym... alarm natomiast tak...

poszukaj coś na temat komfortu w MK3


vwlifestyle.pl
Obrazek

ibox12345
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob paź 11, 2008 22:20
Lokalizacja: poznań

Post autor: ibox12345 » pn sty 11, 2010 20:46

miałem to samo elektryk odłączył na chwile kostkę w słupku potem dwa razy góra dół i po kłopocie mi pomogło nawet same się opuszczały



nosboR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 13, 2009 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: nosboR » pn sty 11, 2010 23:45

akumulatora nie wyciagalem juz dawno
jesli chodzi o pilota to nie powinien byc wadliwy poniewaz uzywajac drugiego rezultaty sa takie same
poszukam cos o tym co piszecie i jutro moze cos z tym pokombinuje bo nie slyszalem o zadnym module komfortu itp. jak dotad szyby otwieraly mi sie i zamykaly tylko wtedy gdy zamykalem drzwi kluczykiem i dluzej przytrzymalem
ibox12345 - moglbys dokladniej opisac gdzie owa kostka dokladnie sie znajduje i do czego ona sluzy

[ Dodano: 20 Sty 2010 22:17 ]
obszukałem się na forum i znalazłem informacje na temat tego modułu jeżeli można to tak nazwać lecz problemu rozwiązać nie potrafię.. po raz drugi zapytam czy ktoś mogłby mi podpowiedzieć gdzie szukać tego modułu no i oczywiście co samemu mógłbym pokombinować dodam jeszcze że alarmu w samochodzie nie posiadam (sam centralny na pilota)
Ostatnio zmieniony pn sty 11, 2010 23:48 przez nosboR, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 287 gości