Jaki opór na wtryskiwaczach i na listwie wtryskowej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vipboss7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 23, 2009 16:31
Lokalizacja: Brzeg

Jaki opór na wtryskiwaczach i na listwie wtryskowej

Post autor: vipboss7 » sob sty 09, 2010 14:23

Witam mam problem z benzyna. Na gazie ma moc dobra. na benzynie jest słby i sie dusi. wymieniłem filtr paliwa. wyciągnąłem listwę wtryskową i sprawdzałem opór na kazdym osobna i na całej listwie. na całej listwie jest około 8 omów. na na kazdym z osobna około 20 omów. przeczytałem ze ma byc na całej listwie w granicach 3,7-5,0 omów. a na kazdym z osobna około 16. prosze o pomoc czy te pomiary sa prawidłowe na moich wtryskach ? i czy ona jest juz złuzyta do wymiany ? dodam ze przy dodawaniu gazu nie ma mocy i sie dławi jak popuszczam gaz to spoczatku ciagnie (na benzynie ). poprostu trzeba dodwac stopniowo ale na wysokich obrotach ledwo co ciagnie. na niskich obrotach troche faluje na gazie i benzynie. natomiast na gazie jest normalnie nie dławi sie normalnie ma moc



Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » sob sty 09, 2010 19:36

listwa rzadko ulega uszkodzeniu no chyba że auto jezdzi tylko na gazie i zero benzyny to może sie zastać a ja bym na początek sprawdził ciśnienie na listwie i przepływomierz


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości