wskaznik od paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kapitan bomba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 26, 2009 21:32
Lokalizacja: małopolska

wskaznik od paliwa

Post autor: kapitan bomba » śr gru 30, 2009 23:03

czym moze byc spowodowane "motanie sie" wskaznika od paliwa? juz ktorys raz zdarza mi sie ze przy prawie pustym zbiorniku wskazowka idzie rowno w gore.. az do pelna.. po jakims czasie( raz stal 2 godz i po ponownym odpaleniu zaczelo sie poprawiac, kolejnym razem znow po ok 30min jazdy zaczal sie odwieszac) zaczyna powoli opadac do odpowiedniego miejsca, raz zdarzylo mi sie to z polaczeniem wraz z wskaznikiem od temp.. caly czas pokazywal 0, dopiero gdy paliwo zaczelo spadac temp zaczela rosnac do 90... mroz? czy jakies zawilgocenie instalacji?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: wskaznik od paliwa

Post autor: Haki » czw gru 31, 2009 01:49

kapitan bomba pisze:czym moze byc spowodowane "motanie sie" wskaznika od paliwa? juz ktorys raz zdarza mi sie ze przy prawie pustym zbiorniku wskazowka idzie rowno w gore.. az do pelna.. po jakims czasie( raz stal 2 godz i po ponownym odpaleniu zaczelo sie poprawiac, kolejnym razem znow po ok 30min jazdy zaczal sie odwieszac) zaczyna powoli opadac do odpowiedniego miejsca, raz zdarzylo mi sie to z polaczeniem wraz z wskaznikiem od temp.. caly czas pokazywal 0, dopiero gdy paliwo zaczelo spadac temp zaczela rosnac do 90... mroz? czy jakies zawilgocenie instalacji?
Podepnij pod VAG i zobaczymy co wyskoczy.

Od siebie dodam ,że bardzo niezdrowo jest dla TDI mieć małą ilość paliwa w zbiorniku = zabijesz tym pompę.

Sprawdź czy pływak się nie zawiesza - lub czy po prostu nie jest uszkodzony.
Dostaniesz się do niego - od góry zbiornika - pod kanapą,


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Post autor: wojtas46 » czw gru 31, 2009 11:35

Najlepiej jak byś znlazł kogos z forum z okolicy w ASO ceny w granicach 80-150 zeta



marekx2710
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: czw sie 03, 2006 20:41
Lokalizacja: roztocze
Kontakt:

Post autor: marekx2710 » czw gru 31, 2009 16:30

mi wskaźnik od paliwa wariował jak miałem problem z czujnikiem prędkości



Awatar użytkownika
kapitan bomba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 26, 2009 21:32
Lokalizacja: małopolska

Post autor: kapitan bomba » sob sty 02, 2010 12:24

ok, wiec szukam kogos kto mi poleci jakis warsztat z VAGiem lub sam go ma.. okolice tarnowa, trasa tarnow-krakow tak by mi pasowalo..i czy to napewno plywak skoro razem z wskazowka paliwa, "staje" wskazowka od temp..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości