niechce mi odpalic

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Milczar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 26, 2009 20:37
Lokalizacja: sochaczew
Kontakt:

niechce mi odpalic

Post autor: Milczar » sob gru 26, 2009 20:53

Witam ,, szukałem opisu jakiegoś mojego problemu i nic nie znalazłem konkretnego wiec pisze nowy temat.
posiadam golfa 3 z 96 roku silnik 1.8 90 konny ABS .. mam taki problem ze od jakiegoś czasu jak odpalałem auto to po 3 sekundach gasł i tak w kółko parę razy po czym załapywał. na dzień dzisiejszy wo gule nie łapie i nepali . krencic krenci i objawy są takie jak by paliwa nie dostawał.raz jak odpalił to zaczął szarpać jak go na gaz wrzuciłem to chodzi bez zarzutu,, ale gaz mam bingo i on musi na benzynie palić.... myślałem ze to pompka ale pompka podaje paliwo na zapłonie jak i podczas kręcenia,, jak mu wykręciłem świece i wlałem na cylindry trochę paliwa to załapał parę obrotów, spalił to co mu wlałem i zgasł..wiec świece przewody iskra jest ok. dziś przełożyłem mu cały wtrysk z przepustnica od drogiego sprawnego golfa i nic nie pomogło,, reset kompa tez nic... brak mi pomysłów. proszę o pomoc :crazy:



Awatar użytkownika
DrLupus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: pn gru 26, 2005 09:27
Lokalizacja: Mielec

Post autor: DrLupus » sob gru 26, 2009 23:02

Może to czujnik temperatury? Jak odpalisz na gazie i pojeździsz trochę to wskazówka od temp. idzie normalnie w górę czy może przejedziesz z 10km i ani drgnie? Czujnik steruje ssaniem, więc zwłaszcza zimą pojawiają się takie usterki. Nic innego nie przychodzi mi do głowy...


W 2010 założę sobie elektryczne szyby...

Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » sob gru 26, 2009 23:05

Milczar pisze:myślałem ze to pompka ale pompka podaje paliwo na zapłonie jak i podczas kręcenia
tak ,tylko jakim ciśnieniem?



Milczar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 26, 2009 20:37
Lokalizacja: sochaczew
Kontakt:

Post autor: Milczar » sob gru 26, 2009 23:08

cisnienie? niewiem

[ Dodano: 26 Gru 2009 22:10 ]
rewolucja.... odpalił . znalazłem urwany kabelek przy wtyczce od wrtrysku taki bialy. wiec do wymiany wtyczka. ale obroty rosna i faluja. moze dlatego ze przelozylem cała przepustnice z wtryskiem o drogiego golfa.. jest konieczna ta adaptacja?
przytamtym byl krokowiec 4pinowy wiec wlozylemtaki stary 6 pinowy,, moze on jest winny?

[ Dodano: 26 Gru 2009 22:14 ]
czujnik wymieniałem na wiosnę, temperatura ładnie się podnosi , to silnik 1,8 wiec długo nie trzeba czekać by się rozgrzał. jak pisałem mam gaz bingo w automacie,, nie darady go odpalić obrazu na gazie musi się sam przerzucić...

[ Dodano: 26 Gru 2009 22:28 ]
Male pytanko? jak zdejmowałem cala podstawę z wtryskiem to te uszczelki trzeba wymienić ?? i jeszcze jedno,,, chciałbym kupić interfejs do mojego golfa z programem ,, ale cos niedrogiego, na allegro to koszt kolo 100zł ale nie wiem czy to wo gule się nadaje?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Voofilmase i 269 gości