Bardzo denerwujące stukanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lucaslog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 15:04
Lokalizacja: Opole

Bardzo denerwujące stukanie

Post autor: lucaslog » sob gru 26, 2009 11:47

Witam, proszę o pomoc. Coś stuka mi z okolic nawiewu przednij szyby (tej takiej wąskiej kratki) chciałbym się tam jakoś dostać. Da się tam dostać nie wiem może po rozkręceniu schowka pasażera czy w jakiś inny sposób ale bez rozbierania deski? Stukanie jest bardzo denerwujące i raz jest a raz go nie ma. Proszę o pomoc i pozdrawiam.



Awatar użytkownika
tympy mechanik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:02
Lokalizacja: ERA
Kontakt:

Post autor: tympy mechanik » sob gru 26, 2009 12:05

ja bym zaczoł od sprawdzenia czy coś nie wpadło w wentylator nawiewu zdioł filtr przeciw pyłkowy kabiny i tam szukał później wyjoł wentylator nawiewu od dołu za schowkiem i tam sprawdził a nawet odkurzaczem tam wyssał co sie da no chyba że wepchło smiecia dalej :bigok:



robidid311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: czw mar 05, 2009 22:25
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

Post autor: robidid311 » ndz gru 27, 2009 15:37

..sprawdz czy to brzęczenie nie dochdzi z okolic komory silnika,a dokładniej przegrody czołowej:)



lucaslog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 15:04
Lokalizacja: Opole

Post autor: lucaslog » ndz gru 27, 2009 22:18

Witam, zapomniałem dodać, że jak lekko nacisne okolice kratki nawiewu, to stukanie ustaje, nie mam pojęcia co to może być i jak się do tego dostać, samą kratkę wyciągnąłem, próbowałem z tej strony ale nic. Proszę o jakąś odpowiedź.
Ostatnio zmieniony ndz gru 27, 2009 22:18 przez lucaslog, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DawidMK4, Google Adsense [Bot] i 248 gości