Wymiana drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Wymiana drzwi

Post autor: To_mas » pt gru 02, 2005 18:58

Hej mam takie malo wazne pytanie ale milo bylo by to wiedziec czy nie orientujecie sie ze jakbym chcial zmienic drzwi przednie na te nowsze w Mk2 tzn ja mam te z podzielona szyba a chcialbym miec takie z cala czybo to czy takie drzwi sie czyms roznia czy beda pasowac ??:)))



Ramzes850
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt kwie 08, 2005 20:03

Post autor: Ramzes850 » pt gru 02, 2005 19:14

Pasować będą na pewno. Ja zmienialem u siebie i nie bylo problemów. Tapicerka też będzie pasować.



slimgm

Post autor: slimgm » pt gru 02, 2005 21:11

Powinny pasować, ale po co zmieniać, używane drzwi bez wyposarzenia to koszt ok. 100 zł za sztuke. Jak by mi ktoś jednye nie stuknął, a drugie by mi przegniły to bym może zmienił :-)



greg

Post autor: greg » pt gru 02, 2005 21:21

będą pasować na 100% ja zmieniałem w swoim poprzednim mk2 w Niemczech na szrocie - szybka wymiana łącznie z tapicerką poszło. Jakby ktoś szukał prawych w kolorze srebrnym z 3-drzwiówki - te z pełną szybą to mam ale bez tapicerki i lusterka (złodzije lusterko za*** a tapicerkę porwali - jak ukradli auto)



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pt gru 02, 2005 22:35

Chce sobie zmienic dlatego ze tamte nowe wygladaja duuuzoo lepiej a i widocznosc w lusterkach jest duzo wieksza bo w tych starych to martwe pole jest ogromne :/// i malo widac :// Wiec chce zmienic i pytalem czy pasuja a ciesze sie ze tak jest :DDDDD super:) thanx for answeres :P



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości