ogrzewanie lusterek i tylniej szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

r32golf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 10:43
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

ogrzewanie lusterek i tylniej szyby

Post autor: r32golf » pt gru 02, 2005 11:31

od pewnego czasu nie dziala mi ogrzewanie ,nie swieci sie tez przycisk do wlonczania ogrzewania na konsoli srodkowej...jaka moze byc przyczyna? wiem ze moze to byc bezpiecznik...jesli ktos juz to wymienial to prosze mi napisac który o bedzie , opis bezpieczników jest opisany po niemiecku :)

[ Dodano: Pią Gru 02, 2005 14:38 ]
heh sam sobie poradzilem wlasnie... jesli ktos ma taki sam problem to prosze najpierw wymienic bezpiecznik...w moim przypadku to pomoglo...9 bezpiecznik od lewej strony 20A


VAG

marezk1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr sty 25, 2006 12:58
Lokalizacja: Toruń

Post autor: marezk1 » wt sty 31, 2006 02:41

9 bezpiecznik od lewej strony 20A
dokladnie taki bezp. ma byc. Mam podobny problem, z tym ze pali sie lampka przy wlaczniku ale prad nie dochodzi do "maty grzewczej" i nie wiem czy to kabel sie upalil czy co???Pomozcie!!!
Juz nie trzeba- miedzy nadwoziem a tylna klapa(drzwi bagaznika) po lewej stronie przechodzi wiazka kabli w gumie- tam byly przerwane 4 kable- zrobilem to dzis i dziala!
Ostatnio zmieniony śr lut 01, 2006 00:34 przez marezk1, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Pabloss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:08
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Pabloss » wt sty 31, 2006 08:16

U mnie było tak że nie grzała jedna mata w lusterku niestety po stronie lewej. Była gdzieś przerwa ale na macie bo prąd na kablach przy lusterku był. Rozebrałem kupiłem na allegro nową matę i wstawiłem. Teraz grzeje.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 284 gości