CENTRAL ZAMEK+WKŁAD ZAMKA KLAMKI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krzysbiker
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 18:59
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

CENTRAL ZAMEK+WKŁAD ZAMKA KLAMKI

Post autor: krzysbiker » śr gru 16, 2009 18:12

witam koledzy mam pewien problem z centalem a mianowicie zaczne od tego ze zamykam auto na pilocie bo kupiłem auto gdzie w drzwiach od kierowcy jest inny wkład zamka i nie mam kluczyka 1 pytanie czy idzie kupic sam wkład zamka do klamki i czy ten wkład idzie zrobic tak aby działał na ten kluczyk który mam do 2 innych zamków tzn drzwi pasazera i klapy? jak tak to gdzie to kupic i gdzie przerobic ? 2 pytanko to z centalem dzis zamykajac auto niby wszystko było ok zamkło ale nie do konca.Zamkły sie tylko drzwi od pasazera i klapy ale od kierowcy nie, ale dioda sie zaswieciła i miga ale drzwi mozna było otworzyc a cypel który powiniem wskoczyc na dół nie wskoczył ale np jak recznie od srodka wcine to zamyka sie czego moze to byc przyczyna ? siłowika? i czy np jezeli tak to czy nozna obojetnie jaki uniwersalny zamontowac ?
Ostatnio zmieniony śr gru 16, 2009 20:07 przez krzysbiker, łącznie zmieniany 1 raz.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Post autor: wojtas46 » śr gru 16, 2009 19:14

Kluczyk do wkladu dorobisz ale na odwrót to marne szanse



Awatar użytkownika
krzysbiker
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 18:59
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: krzysbiker » śr gru 16, 2009 20:39

a poprzez jakies szlifowanie zapadek? czy cos takiego? aha i jeszcze jest problem jak wyciagnac ta wkładke jezeli kluczykiem nie moge otworzyc drzwi ani obracac ale wchodzi do zamka



DariuszK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: pt maja 16, 2008 18:51
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: DariuszK » śr gru 16, 2009 21:01

otwierasz drzwi, wyciagasz zaslepke, tam masz srubke z duzym lbem na maly torx ;) lapiesz za klamke jakbys chcial otworzyc i trzymasz odciagnieta, odkrecasz ta srubke, ale nie do konca, bo jak odkrecisz do konca to czeka cie rozbiórka drzwi, tam masz z nad lbem srubki taka blaszke to odkrecaj patrzac zeby nie wpadla ona za lepek srubki, odkrecasz do poki nie poczujes luznej klamki, i jak puscisz to bedzie odstawac od wkladki, potem podwadzasz plaskim srubokretem sama wkladke, odchylając troche klamke wysuwasz wkladke z trzpieniem. sporotem wkladasz wkladke i wkrecasz ta srubke na torx, powinno tak strzelic w klamce, wtedy sie wszystko ulozy :) mam nadzieje ze pomoglem



Awatar użytkownika
bicker83
KIEROVWNIK
KIEROVWNIK
Posty: 418
Rejestracja: pt mar 13, 2009 02:34
Lokalizacja: GSL / IRL
Kontakt:

Post autor: bicker83 » śr gru 16, 2009 21:19

a poprzez jakies szlifowanie zapadek? czy cos takiego?
Jak zeszlifujesz zapadki to bedzie nie tylko twoj klucz do tego zamka pasowal takze lepiej tego nie robic. Kumpel tak zrobil i sie tarsznie cieszyl ze mu wyszlo ale tylko do momentu jak wlozylem klucz do jego drzwi i je toworzylem.
POZDRO :okej:
Ostatnio zmieniony śr gru 16, 2009 21:20 przez bicker83, łącznie zmieniany 1 raz.


[img]http://www.bicker.republika.pl/av.gif[/img]

Był [b]MK4 - AKL[/b]
Teraz jest [b]A6 - APU[/b]
Bedzie [b]MK4 GTTDI[/b]

Awatar użytkownika
krzysbiker
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 18:59
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: krzysbiker » śr gru 16, 2009 21:42

aha bo nie napisałem amm kluczyk 2 przyciskowy z grotem wciecie jest w srodku



Awatar użytkownika
pilotozyrysa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 09:02
Lokalizacja: ZoRy

Post autor: pilotozyrysa » czw cze 03, 2010 09:23

Można dorobić wkład pod kluczyk ale tylko ten który był oryginalnie w samochodzie.



greg

Post autor: greg » czw cze 03, 2010 09:45

krzysbiker pisze:1 pytanie czy idzie kupic sam wkład zamka do klamki i czy ten wkład idzie zrobic tak aby działał na ten kluczyk który mam do 2 innych zamków tzn drzwi pasazera i klapy?
tak -ja dorabiałem jak mi złamali łamakiem - wkładasz odpowiednią numerację ząbków



ARES30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 18:00
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: ARES30 » pt cze 04, 2010 10:38

greg, Witaj greg mam do Ciebie pytanie jako specjalisty. Może Ty jesteś w stanie mi odpowiedzieć do czego służy ten mikrowyłącznik pod zamkiem maski. Jak otwieram maskę to nic się nie dzieje. Myślałem że powinno zapalić się światło w środku ale nic nie działa. A mój goferek nie posiada alarmu tylko ma komfort. Jak możesz to odpisz na tego maila piotrgor@op.pl. Wielkie dzięki za pomoc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości