Szeroki hokej GTI VR6 Golf 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Szeroki hokej GTI VR6 Golf 3

Post autor: Mati44 » śr gru 16, 2009 13:00

Witam mam pytanko kupiłem szeroki hokej zderzaka przedniego z tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=846774248 muszę przyznać że hokeje tej firmy są naprawdę dobrej jakości moim zdaniem ale mam problem z założeniem tego hokeja ponieważ zaczepy wchodzą w zderzak bardzo ciasno dosłownie zderzak cały się wygina lakier się rysuje i to bardzo mocno a hokej nie chce wskoczyć na swoje miejsce nie wiem morze źle go zakładam powiano zakładać się go od środka czyli od złączenie l p strony czy od zewnątrz mam namyśli od nadkola i czy macie jakiś sposób na dociśnięcie tego hokeja tak żeby odpowiednio wszystkie zatrzaski wskoczyły w swoje miejsce próbowałem młotkiem gumowym ale zostają ślady na hokeju ma ktoś jakiś pomysł.
Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
maly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sie 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: maly » śr gru 16, 2009 13:08

Witam :) Niedawno mój brat kupił sobie też taki hokej ala gti vr6 tyle, że za bodajże 44zł. Wyglądał spoko itd, ale z założeniem go problemów było w pip. Zakładaliśmy go od środka, od nadkoli, chyba wszystkimi sposobami, ale o ile pamiętam, to końcowy efekt przyniosło nam zakładanie go właśnie od środka. Z zaczepami też kombinowaliśmy gumowym młotkiem i też niezbyt to wychodziło. Dla mnie metoda prób i błędów. Najlepiej robić to we dwoje, gdzie jeden odgina lekko hokej, a drugi w tym czasie dociska go żeby wpasowały się zatrzaski. Poradzisz sobie. Wkur*ia to zdeczka, ale da radę.

P.S. po dwóch dniach hokej uległ złamaniu :/ dla mnie to kicz i podróba.. nawet nie poczuł, że w coś uderza.. dziwne to strasznie. Wujek ma taki sam hokej i w tym samym miejscu też ma taką dziurę..



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr gru 16, 2009 13:08

Widocznie dobra jakoćś nie jest tak dobra. nie widze rioznicy jak zakładasz, skoro zaczepy nie wskakuja w otwory (dociskaj palcami przy górnym brzegu, to znaczy że sa za grube lub nie trafiają w otwory i po prostu trzeba je ostrym nozem przyciać


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
RyKa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 602
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:17
Lokalizacja: PGS
Kontakt:

Post autor: RyKa » śr gru 16, 2009 13:10

Mati44, od nadkoli, na środku nie wciskasz, z drugiej strony też od nadkoli. Potem na środku łączysz hokeja i wciskasz w zderzak obie części, chodzi mi o łączenie. Ja tak u mnie robię i zawsze pasi.


OCEŃ MOJEGO VARIANTA :
viewtopic.php?t=111720" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » śr gru 16, 2009 13:16

Tak z innej beczki..
Dobrej jakości to jest hokej ori, kiedyś zimą wjeżdzałem do garażu a mam kiepski wjazd i muszę trochę pokręcić kierą żeby wjechać, urwał mi sie hokej i wlazł pod koło, jeżdziłem po nim przednim kołem, a vrek jednak trochę wazył i nic mu sie nie stało, jak go wkładałem w zderzak to zaskoczył idealnie :grin:



Awatar użytkownika
RyKa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 602
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:17
Lokalizacja: PGS
Kontakt:

Post autor: RyKa » śr gru 16, 2009 14:01

wojtas4589, dokładnie, mój jest naderwany od dołu ale taki juz kupiłem, ile razy zachaczę a hokej cały :)
podróbki miałem już 2 i więcej nie chcę, ori to ori, ale wczoraj właśnie zdjąłem na zimę żeby za płóg nie robić i wąski ori do wiosny będzie drapał :D

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 13:02 ]
Tak na marginesie: ori hokej jest z PP a podróbka z ABS


OCEŃ MOJEGO VARIANTA :
viewtopic.php?t=111720" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Post autor: Mati44 » śr gru 16, 2009 16:00

Udało mi się go założyć zakładałem od środka ale faktycznie niema to chyba różnicy czy od środka czy od zewnątrz po prostu najpierw połączyłem obie część potem całość ustawiłem mnie więcej na swoim miejscu i wciskałem zatrzaski palcami dość mocno dociskając zacząłem od środka no ii wszystko jest ok zobaczę teraz jak będzie się sprawował co do jakości to wydaję mi się że jest ok firma ta niby produkuje plastiki do VW na pierwszy montaż wiadomo oryginał to oryginał ma się pewność jakości i bardzo dobrą elastyczność ale jednak ciężko dostać oryginał np na allegro a jak już jest no to jednak trochę kosztuje prawda ale mam nadzieje że ten będzie ok.
Pozdrawiam



Berdziu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pt maja 22, 2009 15:28
Lokalizacja: LZA

Post autor: Berdziu » śr gru 16, 2009 16:19

ja mogę tylko polecić ten hokej z aukcji założyć mi się go elegancko udało zaraz po założeniu sowicie nim zaryłem i o dziwo nic mu tylko trochę porysował się od spodu to było dla mnie szokiem że nie poległ. :bigok:



Awatar użytkownika
roger18sx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 00:00
Lokalizacja: sanok
Kontakt:

Post autor: roger18sx » śr gru 16, 2009 19:21

ja tez juz 3 holej kupiłem i ten najtanszy z podanej wyzej aukcji jest najbardziej elastyczny choc ciezko go było włozyc ale dałem rade


VW NA ZAWSZE

Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Post autor: Mati44 » czw gru 17, 2009 00:38

A jak myślicie bo założyłem teraz hokej wygląda super ale mam sportowe zawieszenie + szeroki hokej prześwitu nie zostało zbyt dużo no i przemyślałem sprawę i założyłbym na zimę z powrotem ten wąski hokej ale zatrzaski siedzą teraz tak mocno że będzie bardzo ciężko go zdjąć i zastanawiam się czy nie połamie się od śniegu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości