Alarm...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Alarm...

Post autor: lolo_golf » śr lis 30, 2005 00:00

Witam.

Zakładalem sobie alarm w wyspecjalizowanej firmie(juz jakis czas temu).Mam centralke na pilota i takie tam :grin: Ale oco mi chodzi...np. w pasacie mam takie cos ze jak auto jest zamkniete i otworze z pilota to automatycznie zapala sie lampka w srodku(oświetlenie wnętrza)noi chcialbym tak zrobic u mnie...duzo trzeba przerabiac?Albo jak pojade tam gdzie mi zakladali to ile zabule? :chytry:

Dzieki za odpowiedzi :bigok:



Awatar użytkownika
GRIsha
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: pn maja 09, 2005 09:48
Lokalizacja: IłaVWa
Kontakt:

Post autor: GRIsha » śr lis 30, 2005 00:09

Według mnie - koszt jednego kabla :grin: Trzeba by połączyc przekaźnik centralnego z przekaźnikiem oswietlenia wnętrza. Mądrzejsiniech mnie poprawią

pozdro :pub:



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » śr lis 30, 2005 09:04

nie mozna od centralki... bo tam wychodzi tylko impuls czyli efektem byłoby migniecie lampki...
musisz sobaczyc czy ejst specialne wyjscie w centralce od alarmu lub od centralnego...
jak nie ma to trzeba pokombiniwać ale sie da


Obrazek

Awatar użytkownika
peterson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: czw lut 24, 2005 14:11
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: peterson » śr lis 30, 2005 09:17

Quatro7, ma racje Ja jak zakładałem alarm to gosciu proponował mi cos takiego, ale nie mialem czasu na to i teraz troszke zaluje Powiedzial ze nic wielkiego Trzeba kupic jakis przekaznik od duzego fiata czy cos takiego Za zalozenie takiego wynalazku powiedzial mi ok 20-30zeta Na allegro kiedys spotkalem sie z takim czyms za 8zeta Jak znajde ta aukcje to sie odezwe Pozdrawiam


Piotrek

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » śr lis 30, 2005 11:32

Chyba pojade do macherów od alarmu i mi wszystko powiedza :grin:



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » śr lis 30, 2005 13:21

Ja tez proponuje allegro
widzialem uklady ktore powoli zapalaja lampke jak otwierasz zamek i pozniej powoli ja gasza
jak dobrze pamietam to w oryginale golf tylko powoli ja gazi
zalozenie tego nie jest napewno skomplikowane tak wiec powinienes sobie sam z tym poradzic
a jesli masz gwarancje na alarm to skocz niech oni(mechanicy) ci to zaloza i nie zawracaj sobie glowy, to na pewnie nie bedzie droga inwestycja



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości