zablokowana skrzynia biegów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przemaskite
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 03, 2009 19:28
Lokalizacja: elbląg

zablokowana skrzynia biegów

Post autor: przemaskite » czw gru 03, 2009 21:17

czesc, mam pytanko zablokowała mi się skrzynia biegów oczywiście jest wyjęta z auta i jak wyciągnąłem chciałem wżucić bieg oczywiście udało się i tak został jak wryty i nie da sie nic zrobić . czyżby wodziki spadły w skrzyni??



Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » czw gru 03, 2009 21:28

jaka skrzynia, do jakiego auta?


Obrazek

przemaskite
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 03, 2009 19:28
Lokalizacja: elbląg

Post autor: przemaskite » czw gru 03, 2009 22:49

jeson pisze:jaka skrzynia, do jakiego auta?
skrzynia od 1.6 diesla oznaczenie FF 5cio biegowa bardzo proszę o jakąś odpowiedź



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » czw gru 03, 2009 22:54

Tam w środku, w skrzyni nie ma co spadać.... Może szarpnij mocniej, poruszaj przód-tył tym wybierakiem...



przemaskite
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 03, 2009 19:28
Lokalizacja: elbląg

Post autor: przemaskite » czw gru 03, 2009 23:36

właśnie próbowałem ale stoi jak wryte zero ruchu a może odkręcić tego dużego torksa co jest z drugiej strony wybieraka ze znaczkiem vw, [nie chodzi mi tutaj o pokrywke 5tego biegu] bo nie wiem czy sens rozbierać skrzynie.



tiktaczek1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: pn lut 27, 2006 13:18
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: tiktaczek1 » pt gru 04, 2009 12:27

przemaskite pisze:właśnie próbowałem ale stoi jak wryte zero ruchu a może odkręcić tego dużego torksa co jest z drugiej strony wybieraka ze znaczkiem vw, [nie chodzi mi tutaj o pokrywke 5tego biegu] bo nie wiem czy sens rozbierać skrzynie.
Witam na jakim biegu ci skrzynia staneła?? najpredzej rozleciał sie synchronizator i poblokowały przesówke . wiec skrzynia do rozbiórki Z oznaczenia wynika ze to skrzynia od golfa MK1 wiec drobny przegląd napewno nie zaszkodzi. Gdybyś potrzebował czesci do tej skrzynnki to powinienem miec jeszcze oryginalne od FF
pozdrawiam



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » pt gru 04, 2009 18:32

Pewnie chodzi Tobie o tego imbusa - możesz go odkręcić, tylko chyba za wiele tam nie zdziałasz - tam wyciąga się wybierak - ale on wyjdzie tylko wtedy, jak jest na luzie. I w ogóle jak masz wbity bieg to nie rozbierzesz skrzyni - bo żeby ją rozebrać, to trzeba właśnie ten wybierak wyciągnąć. Chyba, że zablokowało na piątce, wtedy można zdjąć pokrywę od 5. biegu i tam próbować coś mieszać.



przemaskite
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 03, 2009 19:28
Lokalizacja: elbląg

Post autor: przemaskite » sob gru 05, 2009 00:42

czesc, rozebrał mechanik skrzynie wszystko poustawiał złożył chwile pobrandzlował biegami żeby sprawdzić czy wchodzą i znowu sie zblokowało, zostawiłem mu aby zobaczył co jej tam dolega, może jakieś pomysły macie??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 317 gości