Zaciski tył

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

slavoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt sie 10, 2007 11:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zaciski tył

Post autor: slavoo » czw gru 03, 2009 12:06

Witam .Mam taki problem otóż w moim Mk4 nie do końca odbija hamulec tylny przy zaciaganiu ręcznego i blokuje koło,linki sa ok bo chodzą luźno.Czy jest taka możliwość żeby założyć takie tzw."sprężyny" które będą odbijały hamulec jak są w passacie B5 (z tego co wiem to w golfie takich nie ma)jak na tej aukcji http://moto.allegro.pl/item827386017_vw ... tyl_l.html Będą pasowały?
Ostatnio zmieniony czw gru 03, 2009 12:10 przez slavoo, łącznie zmieniany 3 razy.



Coolktos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 16, 2009 19:27
Lokalizacja: Dobromierz
Kontakt:

Post autor: Coolktos » czw gru 17, 2009 15:54

Ja wczoraj do swojego MK4 założyłem sprężynkę ściągającą, zahaczyłem ją o tryttrytke którą owinęłem wokół takiej śrubki i mocno ściągnąłem drugi koniec spreżyny o tą dźwigienke co jest mocowanie linki od recznego. Odbijało bez najmniejszego problemu, ale linka była sfatygowana i się urwała.
Postaram się ją jutro zmienić.
Aczkolwiek taka sprężynka to świetny pomysł jest, drugie koło normalnie odbija, ale zastanawiam się czy nie założyć na nim też sprężynki, tak na wszelki wypadek, dla poprawy bezpieczeństwa.

Pozdrawiam CK.



slavoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt sie 10, 2007 11:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: slavoo » pn gru 28, 2009 17:40

Założyłem i pasują,zaciski nie są identyczne jak w passacie z ktorego mam te sprężynki,ale sprawują sie znakomicie



Awatar użytkownika
_Peeter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 18, 2008 21:03
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Post autor: _Peeter » pn gru 28, 2009 21:11

Ja raz na jakiś czas też mam problemy z zaciskiem, a mianowicie albo nie zaciska, albo jak zaciśnie to nie chce puścić. Jak tak mi się dzieje rozbieram szczęki i kilka razy kręcę cylinderkiem za pomocą klucza francuskiego. To mi pomaga na jakieś pół roku.

Rozwiązaniem tego problemu na stałe to byłaby wymiana cylinderka na nowy.

Ps. wymieniłem wszystkie gumki które są w cylinderku i to nie pomogło na długo.


-- [url=http://chomikuj.pl/rich-men/e-booki+-+motoryzacja]Tania jazda samochodem[/url] --

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 400 gości