Wymiana łozyska piasty przód.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Olkusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw lis 12, 2009 18:50
Lokalizacja: Katowice

Wymiana łozyska piasty przód.

Post autor: Olkusz » pt lis 27, 2009 21:48

Witajcie mam problem wymieniłem sobie łożysko piasty przód elegancko na prasie wszystko poszło pięknie nowe wprasowane montaż jazda próbna i .... ABS zaczyna odbijać to koło gdzie była wymieniane łożysku przy dohamowywaniu rzędu prędkość 5 km/h przy hamowaniu z 40 ,50, 100 wszystko ok Czuć ze wszystkie 3 koła hamują normalnie a L.P ( tam zmieniałem łożysko ) odbija auto znosi w prawo itp ale tak jak pisałem prędkość 5km/h może 10, Dodam tez ze nie było żadnej możliwości uszkodzenia czujnika czy to na prasie czy przy wtyczce. Rototr cały ok i prosty . Czy w VW jest jakiś knyf po takim zabiegu trzeba resetować kompa czy coś innego ? Wymieniłem już dużo łożysk i nie było żadnego błędu z mojej strony. Samo łożysko oryginał gdzie nie występuje tarcza magnetyczna tak jak np Ford. Niech się wypowiedzą ludzie co siedzą w VW ;) Dzieki !



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lis 27, 2009 23:15

musi być za daleko zębatka od czujnika, sprawdź żeby było maks milimetr, ew VAg coś więcej może wykazać.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 308 gości