Chyba już ostatni problem a moim GTI...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
djleo2201
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 19:31
Lokalizacja: Świecie
Kontakt:

Chyba już ostatni problem a moim GTI...

Post autor: djleo2201 » czw lis 26, 2009 17:31

A więc, iskra jest, i to mocna, świece nawet moczą się, więc paliwo dociera, układ paliwowy szczelny, wszystko powinno być cacy, a kręcę i nic, totalnie nic...

Porównywałem z innym 1,6, gaźnikowcem na pierburgu 2 ee czy czasami kabli zapłonowych nie pomyliłem, teoretycznie w tym 1,6 na gaźniku kabel wn pierwszego garu jest w kopułce odwrócony o 180 stopni, czyli zamiast z przodu to z tyłu, podłączyłem kable (wydaje mi się) tak jak były, w kolejności 1-3-4-2, zaczynając od strony przeciwnej do głowicy, bo jestem wręcz przekonany, że tak było, nie wiem co dalej xDD Wiem, że może głupie to pytanie, ale proszę o pomoc, może ktoś mi wyjaśni co zrobić z tym silnikiem, jest to EG.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lis 26, 2009 18:04

Po tygodniu zakładasz nowy temat? Po co, kto pamięta o czym pisałeś wcześniej albo będzie szukał? Pokelj to do kupy z tamtym a ten potem usunę. Dlaczego kolejnośc przewodów miełaby być inna jak w podobnych silnikach? Możesz dać fotkę tego silnika w miarę dobrą?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości