nie chodzi na beznynie :((( pomocy golf 2 1.8 wtrysk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mlody3365

nie chodzi na beznynie :((( pomocy golf 2 1.8 wtrysk

Post autor: mlody3365 » czw lis 24, 2005 20:16

mam problem z benzyna. od kiedy kupilem golfa nie chodzi na benzynie. poprzedni wlasciciel powiedzial mi ze to wina pompki. znalazlem jakas pompke obok baku ale ona dziala. po przelaczeniu z gazu na benzyne samochod gasnie . co to moze byc ???????? pomocy !!!!!!!!!1 pompka pompuje paliwo bo zdjolem wezyk i paliwo leci a samochod jest z 89 roku
Ostatnio zmieniony pt lis 25, 2005 20:30 przez mlody3365, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lis 24, 2005 20:26

ciężko stwierdzić. Wtrysk w każdym razie nie działa. Pompa że buczy nie znaczy że pompuje, filtr paliwa, kilka rzeczy przy samym zespole wtryskowym, ciężko tak stwierdzić.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

jajko
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:49
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: jajko » czw lis 24, 2005 20:38

A masz emulator (tak to się chyba nazywa) - coś co udaje opór wtryskiwaczy jak silnik jest na gazie. Bez tego z czasem zaczynają się problemy z jazdą na benzynie. Wiem, że jest obowiązek montowania tego w samochodach wyprodukowanych po 95r., ale skoro masz mk2 to trzeba specjalnie to sobie zażyczyć podczas montażu instalacji, dobry gazownik sam powinien to polecić przy silniku na wtrysku. Ogólnie w wyniku tego siadają wtryski. :panna:



franki

Post autor: franki » pt lis 25, 2005 02:32

Jeżeli masz wtrysk Mechaniczny to najpierw poluzuj śruby pojedyńczo i sprawdz czy dochodzi benzyna może masz zapowietrzone te wtryski lub ta pompka jest nadpalona i nie daje takiego ciśnienia jakie powinna, sprawdż też filtr od benzyny może być zapchany. ps już jedną pompke spaliłem jeżeli jezdzisz na gazie nie możesz nie mieć benzyny w baku bo ona jest nią smarowana mimo to że jeżdzisz na gazie musi być zawsze dostatek. Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości